Smidge Yeastbiotic, Saccharomyces boulardii, 3 miliardy CFU, 60 rastlinných kapsúl

Kód: SM2112
Akcia mesiaca⚡
Značka: Smidge
€64,07 –8 %
Smidge Yeastbiotic, Saccharomyces boulardii, 3 miliardy CFU, 60 rastlinných kapsúl
€64,07 –8 % €58,92 €49,10 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Yeastbiotic obsahuje probiotiká na báze kvasiniek - Saccharomyces boulardii. Pri užívaní antibiotík nie sú napadnuté len škodlivé baktérie, ale bohužiaľ aj tie priateľské, ktoré sa nachádzajú najmä v črevách, čo môže spôsobiť niektoré vedľajšie účinky. Antibiotiká však na kvasinky nepôsobia, a preto je tu Yeastbiotic s kvasinkovými probiotikami, ktoré vám pomôžu udržať normálnu funkciu čriev.

Upozornenie o preprave:
Vzhľadom na povahu výrobku ho z preventívnych dôvodov prepravujeme pri teplotách nad 25 °C s chladiacou vložkou, ktorá udržiava výrobok chladný počas väčšiny cesty. Tým sa zvyšuje náš štandard kvality. Chladiacu vložku si môžete ponechať na ďalšie použitie.

Aby sme predišli tomu, že probiotiká zostanú cez víkend na depe prepravcu, tento produkt v piatok NEODOSIELAJME. Iba na výslovnú žiadosť zákazníka. Stačí túto informáciu napísať do poznámky k objednávke.

PLATBA IBA PREDOM (kartou, bankovým prevodom). Je to z dôvodu ochrany tovaru pred možným poškodením v dôsledku vysokej teploty (napr. keď si zákazník tovar dlhší dobu nevyzdvihne).

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Smidge Yeastbiotic, Saccharomyces boulardii, 3 miliardy CFU, 60 rastlinných kapsúl

Yeastbiotic obsahuje probiotiká na báze kvasiniek - Saccharomyces boulardii. Pri užívaní antibiotík nie sú napadnuté len škodlivé baktérie, ale bohužiaľ aj tie priateľské, ktoré sa nachádzajú najmä v črevách, čo môže spôsobiť niektoré vedľajšie účinky. Antibiotiká však na kvasinky nepôsobia, a preto je tu Yeastbiotic s kvasinkovými probiotikami, ktoré vám pomôžu udržať normálnu funkciu čriev.

 • Čisté zloženie probiotík vo vegetariánskej kapsule z celulózy
 • Obsahuje 3 miliardy CFU v jednej kapsule
 • Bez obsahu prebiotík (inulínu, maltodextrínu, rastlinnej vlákniny) a kmeňov ktoré môžu spôsobovať nežiaduce účinky
 • Vyrobené z non-GMO, udržateľných/prírodných ingrediencií
 • Neobsahuje žiadne alergény, aditíva, pridané látky ani plnidlá
 • Produkty Smidge sú pravidelne testované a overované

Yeastbiotic obsahuje celkom 60 vegetariánskych kapsúl v každom balení. Každá dávka dodáva 3 miliardy CFU kmeňa Saccharomyces boulardii, ktorý podporuje zdravie tráviaceho traktu, nielen užívanie antibiotík. Yeastbiotic tiež skvele spolupracuje s inými probiotikami, ktoré dokonca zvyšujú účinnosť Yeastbiotic. Spoločne môžu pomôcť vyrovnať baktérie v tráviacom systéme, ktoré boli ovplyvnené antibiotikami. Treba tiež poznamenať, že Yeastbiotic neovplyvňuje funkciu alebo účinnosť antibiotík, pretože ide o probiotické kvasinky, nie o baktérie.

Smidge hero natios natima

Benefity Saccharomyces boulardii:
Gut health natios natima-min

 • Pôsobí ako probiotikum
 • Udržuje rovnováhu črevnej mikroflóry
 • Podporuje zdravý tráviaci systém
 • Pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť

Pre koho je Yeastbiotic určený:

 • Osoby užívajúce antibiotiká
 • Osoby so zažívacími problémami
 • Osoby so záujmom o zdravú životosprávu
 • Osoby, ktorým obyčajné probiotiká nestačia a chcú posunúť trávenie na ďalší level

Odporúčané dávkovanie:

Ako doplnok stravy užívajte jednu kapsulu denne alebo podľa pokynov certifikovaného lekára.

Môže sa užívať pred, počas alebo bezprostredne po liečbe antibiotikami podľa odporúčania lekára.

Pomaly, ale isto: Doplnky Smidge sú prvotriedne, čisté a účinné. Preto je mimoriadne dôležité začať pomaly, s nižšími dávkami, ako sa odporúča. Odporúčanú dávku užívajte napríklad každý druhý deň alebo dokonca raz týždenne, kým nezistíte, ako doplnok pôsobí na vaše telo a čo vám vyhovuje.

Ako a kedy užívať: Probiotikum Saccharomyces môžete užívať spolu s antibiotikami podľa pokynov lekára. Odporúča sa užiť ho niekoľko hodín po dávke antibiotika. Tento doplnok stravy je najúčinnejší, ak sa užíva v dvoj- až trojtýždňových intervaloch, po ktorých nasleduje jedno- až dvojtýždňová prestávka. Okrem toho je rovnako dôležité, aby sa jeho účinnosť zvýšila zdržaním sa sladkých potravín.

Zloženie:

Veľkosť dávky: 1 rastlinná kapsula
 Balenie obsahuje 60 dávok.
Množstvo v 1 dávke %RHP*
Probiotická zmes: 273 mg  **
Saccharomyces boulardii 3 miliardy CFU† **
* referenčná hodnota príjmu u priemernej dospelej osoby (8 400 kJ/2 000 kcal)
** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená
† počet mikroorganizmov tvoriacich kolónie

Ďalšie zložky: Vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza, voda) a L-leucín

Neobsahuje: Mlieko/kazeín, vajcia, ryby, kôrovce a mäkkýše, orechy, arašidy, pšenicu, lepok ani sóju. Bez umelých farbív, aróm a konzervačných látok.

Skladovanie: 

Skladujte na chladnom (15°C-29°C) a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla. 

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Preprava: 

Balenie sa uchováva v chladničke až do času expedície.

Yeastbiotic Smidge® obsahuje aktívne lyofilizované baktérie. Na rozdiel od živých kultúr, ktoré sa môžu pri preprave zničiť vplyvom tepla, lyofilizované baktérie dobre znášajú teplé počasie, pretože zostávajú neporušené a stabilné so všetkými svojimi prospešnými vlastnosťami. To znamená, že vaše probiotiká budú doručené v optimálnom stave.

Po prijatí balíka môžete probiotiká uložiť do chladničky.

Upozornenie:

Neodporúča sa pre osoby s ťažkou imunosupresiou alebo osoby s centrálnym žilovým katétrom!

Ak máte zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom predtým, ako začnete tento výrobok užívať.

Určené predovšetkým pre dospelých. V prípade detí odporúčame najprv sa poradiť s lekárom.

Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Priateľský kmeň kvasiniek má hnedú farbu, zatiaľ čo celulóza (neškodné plnivo potrebné na zapuzdrenie) má bielu farbu. Upozorňujeme, že farebné odchýlky sú úplne normálne a sú charakteristické pre toto zloženie.

Obsah balenia: 60 rastlinných vegánskych kapsúl

Vyrobené v: USA

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smidge logo natios ppcentershopSmidge® je spoločnosť, ktorá starostlivo pripravuje výživové doplnky len z tých najčistejších zložiek. Myšlienka vznikla po tom, čo sa jej zakladatelia vyliečili z vážnych zdravotných problémov používaním skutočných potravín a pridávaním vitamínov a minerálov rozpustných v tukoch, ktoré konzumovali naši predkovia. Chápu potreby ľudí so špeciálnou stravou a zozbierali spätnú väzbu od rodičov detí s autizmom, ľudí s chronickými ochoreniami a ďalších ľudí so špeciálnou stravou. Výsledkom je kolekcia produktov, ktoré môžu konzumovať aj tí najcitlivejší, vrátane probiotík, tráviacich enzýmov, vitamínov z celých potravín a prírodných minerálov. Sú starostlivo preskúmané, čisté a účinné a už viac ako desať rokov sú voľbou lekárov.

Cieľom týchto prírodných doplnkov stravy je poskytnúť dôležité živiny, ktoré môžu podporiť zdravý tráviaci systém a maximalizovať vstrebávanie potravín bohatých na živiny. Vyrábajú sa z geneticky nemodifikovaných, trvalo udržateľných/prírodných zložiek, v malých sériách, s minimom prísad, čerstvé a podložené výskumom. Neobsahujú žiadne prídavné látky, bežné alergény ani plnidlá. Všetky suroviny sú dôkladne preverené, výrobky sú testované v laboratóriách tretích strán a pred ich ponúknutím zákazníkom vedú rozsiahly dialóg s ich výrobcami.

Organic 3 Inc. 26677 W.12 Mile Rd., Southfield, Ml 48034, Austrália