Bylinné kvapky Šišiak bajkalský koreň - tinktúra, 50 ml

Kód: 3216
€5,87 €4,89 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Šišiak bajkalský koreň (bylinná tinktúra - Pavlovej bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z koreňa liečivé rastliny šišiaka bajkalského.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šišiak bajkalský koreň (bylinná tinktúra - Pavlovej bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt z koreňa liečivé rastliny šišiaka bajkalského.

Šišiak bajkalský (Scutellaria baicalensis, CZ: Šišák bajkalský)

Zdravotné tvrdenia o tejto liečivej rastline v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (on hold): Normálny stav kĺbov a svalov.

Nariadenie ES č. 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a č. 1169/2011 o zdravotných tvrdeniach nám neumožňuje uviesť na tejto webovej stránke viac informácií o tejto liečivej rastline.

Viac informácií môžete získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3x denne 15 kvapiek pod jazyk alebo 3x denne 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užívajte 15 minút pred požitím jedla, nápoja alebo iného produktu. Vzhľadom na obsah alkoholu nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Obmedzenia používania:
  • pri liečbe hypotenzie (Šišiak výrazne znižuje krvný tlak)
  • nekombinujte s pivóniou

Doporučenie:
  • Zistil sa synergický (posilňujúci) účinok beta-laktámových antibiotík, ako sú ampicilín, amoxicilín, meticilín, cefotaxím, na beta-laktámové a meticilín rezistentné kmene Staphylococcus aureus (MRSA)

Zloženie tinktúry: bylinný extrakt z limonopropylénglykolu. Obsah sušiny extraktu: koreň Šišiaka bajkalského (Scutellaria baicalensis) 142 mg v ODD 60 kvapiek. Lihovost 40%.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: DOPLNKY STRAVY
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: Prostata. Zníženie krvného tlaku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika