Serafin Počatie - bylinný čaj porciovaný 15 x 2,5g

Kód: 4281
€2,73 €2,28 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Dodáva prírodné minerály, podporuje ženské pohlavné orgány, hormonálny komfort. Prispieva aj k vitalite a uvoľneniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Serafin Počatie - bylinný čaj porciovaný 15 x 2,5g

Dodáva prírodné minerály, podporuje ženské pohlavné orgány, hormonálny komfort. Prispieva aj k vitalite a uvoľneniu.

  • K správnej funkcii ženských pohlavných orgánov prispieva vňať alchemilky. Vňať rebríčka zase podporuje normálnu menštruáciu.
  • Kvet ďateliny červeného zaisťuje hormonálny komfort u žien.
  • Koreň púpavy podporuje celkový metabolizmus a vňať žihľavy napomáha vitalite. Žihľava tiež obsahuje prírodné minerály.
  • Relaxácii a uvoľneniu organizmu napomáha ľubovník bodkovaný. Tá navyše prispieva aj k celkovej imunite.

Zloženie:

Púpava lekárska koreň, žihľava dvojdomá vňať, alchemilka žltozelená vňať, rebríček obyčajný vňať, ďatelina červený kvet, ľubovník bodkovaný vňať

Dávkovanie:

Čajové vrecko zalejeme 0,35 litrom vriacej vody a necháme 10 minút vylúhovať, potom scedíme. Odporúčame piť 2–3× denne.

Obsah: 15 × 2,5 g

Vyrobené v Českej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Hmotnosť: 0.038 kg
Typ čaje: vrecúškové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Serafin byliny s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2004. Názov spoločnosti bol pomenovaný podľa anjelov tzv. Serafínov, ktorí prinášajú svetlo, nádej a súcit a ich podstatou je čistá láska. Česká spoločnosť sa nimi inšpiruje. 

Základom ich práce sú bohaté skúsenosti v oblasti poznania prírodnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, hlboké znalosti bylín a ich účinkov, ale aj neustále vzdelávanie a výskum.

Na výrobu všetkých produktov sa používajú len prvotriedne suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak, nepoužívajú sa žiadne konzervačné látky, arómy, farbivá, pridané cukry ani iné chemické prísady. Veľký dôraz sa kladie na odbornosť a cieľom celej spoločnosti je pomáhať pri liečení.

Bylinné tinktúry Serafin sa vyrábajú homeopatickým výrobným postupom. To znamená, že bylinky sa zbierajú len čerstvé vo vopred stanovenú hodinu a v určitom čase rastu. Potom sa nakladajú predpísaným spôsobom a tiež sa pravidelne miešajú presným spôsobom - aktivujú sa.

Pri ich výrobe sa dodržiava tzv. desatinné riedenie. Pri všetkých tinktúrach dosahujeme riedenie D3, čo je už hraničné homeopatické riedenie. Tinktúry sú určené pre citlivé osoby, na liečbu na začiatku ochorenia alebo pri prevencii a tiež na následnú starostlivosť. Ak chcete rýchly nástup účinku, odporúčame zvoliť tinktúru z púčikov.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika