Serafin Lymfa - bylinný čaj porciovaný 15 x 2,5 g

Kód: 3406
€2,77 €2,31 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Kvalitný český porciovaný bylinný čaj so závesným kartónom pre pohodlnú prípravu. Čaj má originálnu receptúru určenú na konkrétny problém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný český bylinný čaj porciovaný podľa originálnej receptúry je vyrobený z kvalitných sušených bylín a je určený na konkrétny zdravotný problém. Bylinky sú laboratórne testované, aby neobsahovali ťažké kovy a iné škodlivé látky a pochádzajú z ekologických oblastí. Každé vrecko bylinného čaju sa dodáva so závesným kartónom pre maximálne pohodlie pri príprave čaju.  

Porciované bylinné čaje Serafin majú rovnaké zloženie ako zodpovedajúci sypaný bylinný čaj, takže je možné ich kombinovať a využívať výhody porciovaného čaju pri jeho príprave, napríklad v práci.  

Zloženie:

  • Šípka plod– podporuje imunitu, znižuje hladinu cholesterolu, znižuje krvný tlak, pôsobí proti zápalu žíl, mierne riedi krv, podporuje hojenie pri prechladnutí, chrípke, angíne, infekciách horných dýchacích ciest
  • Lipkavec vňať  – podporuje lymfatický systém, močové cesty
  • Divozel kvet– podporuje odkašliavanie, uvoľňuje priedušky a prieduškové trubice. Podporuje funkciu imunitného a lymfatického systému. Zlepšuje stav slizníc.  
  • Púpočník ázijský vňať (Gotu Kola) – regeneráciu nervového systému, upokojuje a posilňuje nervový systém, zvyšuje tvorbu kolagénu v kostiach a chrupavkách, posilňuje bunky v cievnych stenách, čím pomáha prietoku krvi
  • Lubovník vňať – podporuje látkovú výmenu - čistí krv, má silné protizápalové účinky, lieči ekzémy, gynekologické zápaly, poškodenie pankreasu a pečene, zápaly obličiek, hemoroidy.

Čaj obsahuje kvalitné byliny s jemným rezom naplnené do veľmi kvalitného vrecka z filtračného papiera opatreného závesným kartóniku k pohodlnej príprave. Čaj môžete kombinovať s rovnakým druhom sypaného bylinného čaju (ráno sypaný čaj, na poludnie v práci porciovaný, večer doma sypaný...)

Návod na použitie: Čaj zalejte vriacou vodou s teplotou 100 ° C. Nechajte vylúhovať 10 min. Potom si môžete vychutnať váš nápoj.

Dávkovanie: Odporúčame piť 2-3x denne medzi jedlami.

Balenie obsahuje 15 vrecúšok, každý po 2,5 g zmesi.

Vyrobené v Českej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Hmotnosť: 0.05 kg
Typ čaje: vrecúškové
Obsah:: 15 x 2,5 g
Použitie:: podpora imunity, podpora lymfatického systému, posilnenie nervového systému, kardiovaskulárne zdravie
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Serafin byliny s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2004. Názov spoločnosti bol pomenovaný podľa anjelov tzv. Serafínov, ktorí prinášajú svetlo, nádej a súcit a ich podstatou je čistá láska. Česká spoločnosť sa nimi inšpiruje. 

Základom ich práce sú bohaté skúsenosti v oblasti poznania prírodnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, hlboké znalosti bylín a ich účinkov, ale aj neustále vzdelávanie a výskum.

Na výrobu všetkých produktov sa používajú len prvotriedne suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak, nepoužívajú sa žiadne konzervačné látky, arómy, farbivá, pridané cukry ani iné chemické prísady. Veľký dôraz sa kladie na odbornosť a cieľom celej spoločnosti je pomáhať pri liečení.

Bylinné tinktúry Serafin sa vyrábajú homeopatickým výrobným postupom. To znamená, že bylinky sa zbierajú len čerstvé vo vopred stanovenú hodinu a v určitom čase rastu. Potom sa nakladajú predpísaným spôsobom a tiež sa pravidelne miešajú presným spôsobom - aktivujú sa.

Pri ich výrobe sa dodržiava tzv. desatinné riedenie. Pri všetkých tinktúrach dosahujeme riedenie D3, čo je už hraničné homeopatické riedenie. Tinktúry sú určené pre citlivé osoby, na liečbu na začiatku ochorenia alebo pri prevencii a tiež na následnú starostlivosť. Ak chcete rýchly nástup účinku, odporúčame zvoliť tinktúru z púčikov.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika