Royal Protein 2000g čokoláda-pistácie

Kód: 267
€50,07 €41,73 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Instantní proteinová formule s přírodním sladidlem steviolglykosid obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty. Obsah bílkovin se pohybuje dle příchutě v rozpětí 74% - 80% bílkovin

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Protein 2000g

Základom je vybraná zmes bielkovín v garantovanom pomere 1:1 (nedenaturovaný srvátkový proteínový koncentrát : natívny mliečny proteínový koncentrát). Royal Protein je obohatený o multivitamínovú prísadu (25 % RHP) v každej porcii. Použité zdroje bielkovín pochádzajú z Rakúska a Nemecka s najvyššími štandardmi kvality a zárukou jasného pôvodu.  Výrobok neobsahuje GMO, rBGH (rBST) a umelé sladidlá.  

Základ - Kvalita a pôvod bielkovín 

I keď sa všetko môže zdať jednoduché, trvalo nám veľmi dlho, kým sme tento výrobok "poskladali" podľa našich požiadaviek, t. j. z hľadiska kvality a pôvodu. Ak je hlavným kritériom kvalita, t. j. jasný pôvod mlieka, a teda aj bielkovín, a potom spracovanie v súlade s najvyššími normami kvality vrátane etických požiadaviek, ideálnym riešením je miestna európska výroba, t. j. opak globálnych mliekarenských korporácií s výrobnými linkami na všetkých kontinentoch, ktorých suroviny dnes využíva väčšina značiek vďaka ich bezkonkurenčne nízkym cenám.
 
Samozrejme, ak by bol naším cieľom zisk, zamerali by sme sa predovšetkým na nízku cenu a chuť výrobku, v takom prípade by stačilo vytvoriť ďalší  "Whey Protein", nakúpiť lacné suroviny a "napumpovať" výrobok umelými sladidlami. To však nie je našou filozofiou ani cieľom značky Myo-Tec, preto Royal Protein obsahuje bielkoviny najvyššej kvality z miestnej rakúskej a nemeckej produkcie s najvyššími štandardmi kvality a zárukou jasného pôvodu mlieka, v kombinácii so steviol-glykozidmi.  

"Whey Protein + Native Whey + Micellar Casein" v jednom balení

Receptúra Royal Protein je optimalizovaná tak, aby obsahovala dva hlavné zdroje bielkovín v pomere 1:1. Prvou zložkou je nedenaturovaný srvátkový proteínový koncentrát získaný ultrafiltráciou tekutej srvátky a druhou je natívny mliečny koncentrát získaný ultrafiltráciou priamo z kravského mlieka. Každá dávka tak ponúka ideálnu zmes obsahujúcu klasické "srvátkové bielkoviny" bohaté na glykomakropeptidy, alfa-laktalbumín, beta-laktoglobulín a ďalšie frakcie, ako aj pôvodné mliečne bielkoviny vrátane "natívnej srvátky" a micelárneho kazeínu.
 
Natívny srvátkový proteín ponúka o niečo vyšší obsah esenciálnych aminokyselín v porovnaní s klasickým srvátkovým proteínom, zatiaľ čo klasický srvátkový proteín obsahuje glykomakropeptidy, ktoré sa v natívnom srvátkovom proteíne vôbec nenachádzajú, preto je ideálna kombinácia oboch.

Royal Protein - selektívna zmes bielkovín v garantovanom pomere 1:1
  • 1/2 nedenaturovaného srvátkového proteínového koncentrátu (zdroj srvátky) = srvátkový proteín
  • 1/2 natívneho mliečneho bielkovinového koncentrátu (zdroj mlieka) = 20 % natívneho srvátkového proteínu, 80 % micelárneho kazeínu
3:2 = optimálny pomer "rýchlych a pomalých" bielkovinových frakcií pre akúkoľvek dennú dobu vrátane suplementácie po tréningu

Pomer bielkovinových frakcií s rýchlym uvoľňovaním a bielkovinových frakcií s pomalým uvoľňovaním v Royal Protein je optimalizovaný na pomer 3:2, vďaka čomu je produkt vhodný na použitie kedykoľvek počas dňa, vrátane regenerácie po tréningu, prípadne ako tzv. "fast-release" proteín. Výrobok sa môže používať ako "druhá večera" alebo ako súčasť bielkovinového jedla. Inými slovami to znamená, že 60 % výrobku tvoria rýchlo vstrebateľné bielkovinové frakcie a 40 % bielkovinové frakcie s postupným uvoľňovaním aminokyselín, čo zodpovedá najnovším poznatkom v rámci športovej výživy aj ľudského tráviaceho traktu a jeho typológii.
 
Je všeobecne známe, že podľa pôvodu existujú 2 hlavné typy mliečnych bielkovín: albumínové a kazeínové. Albumínové mlieko je napr. ľudské mlieko a práve v ňom tvoria rýchle bielkoviny väčšinu bielkovín oproti pomalým bielkovinám. Opakom je tzv. kazeínové mlieko, napr. kravské mlieko, kde prevládajú pomalé bielkoviny nad rýchlymi. Oba typy bielkovín majú preto jasný význam a pomer, ktorý je už v pôvodnom stave určený "matkou prírodou".
Cieľom tohto produktu je preto nielen maximalizovať bioaktivitu, t. j. minimálnu denaturáciu bielkovinových frakcií, ale aj zachovať faktory, ktoré sú pre náš organizmus prirodzené.

Royal Protein - rýchle bielkovinové frakcie (60%):
  • Sýrový proteín - zdroj nedenaturovaného srvátkového proteínového koncentrátu
  • Natívny srvátkový proteín - zdroj natívneho koncentrátu mliečnych bielkovín
Royal Protein - pomalá bielkovinová frakcia (40 %):
  • Micelárny kazeín - zdroj natívneho koncentrátu mliečnych bielkovín
Je bez umelých sladidiel 

Royal Protein je sladený iba glykozidmi steviolu, takže neobsahuje žiadne umelé sladidlá. Vyskúšajte jednu z našich piatich príchutí, budete príjemne prekvapení!

Multivitamín v každej porcii
 
Každá porcia Royal Protein obsahuje 25 % RDA multivitamínu. Možno sa vám to zdá málo, ale spýtajte sa sami seba: Myslíte si, že vaše telo je pripravené prijať dennú dávku vitamínov v jednej "superdávke"? Odpoveď je samozrejme nie, pretože mnohé vitamíny, najmä vitamíny skupiny B, sú rozpustné vo vode a veľmi rýchlo odchádzajú z tela močom, takže ideálne je priebežné dávkovanie počas celého dňa. Ako vieme, vitamíny sú nevyhnutné pre efektívne využitie energie z prijatej potravy, preto sú súčasťou tohto produktu.
 
Komu je Royal Protein určený?
  • Pre všetkých silových športovcov (kulturistika, silové športy) zameraných na zdravý životný štýl
  • Pre všetkých jednotlivcov zameraných na kvalitný zdroj bielkovín s jasným pôvodom, bez umelých sladidiel
  • Všetkým športovcom, ktorí vyžadujú vynikajúcu stráviteľnosť, bez nežiaducich vedľajších účinkov (plyny, ťažké trávenie)
  • Pre všetkých, ktorí uprednostňujú kvalitu a funkčnosť

Balenie: 2 kg

Dávkovanie: Jedna dávka = 25 g (1 vrchovatá odmerka) na 250 ml vody. V závislosti od potreby bielkovín konzumujte 1-3 porcie denne medzi jedlami alebo po tréningu. Pomer rýchlo sa uvoľňujúcich bielkovín k pomaly sa uvoľňujúcim bielkovinám je optimalizovaný na 3:2, vďaka čomu je výrobok vhodný na akúkoľvek dennú dobu vrátane regenerácie po tréningu alebo ako druhá večera.
 
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti. Neberte deti deťom. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 30 stupňov Celzia, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca ani dovozca nenesú zodpovednosť za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Obsahuje potenciálne alergény: srvátkové bielkoviny, mliečne bielkoviny, laktózu, sójový lecitín. Môže obsahovať stopy lepku a vaječných bielkovín.
 

 
Nutričné informácie Príchuť čokoláda-pistácie:
 
 Počet dávok v balení: 80 x 25 g
 100 g (%ODD)**
 na porciu (25 g)* (%ODD)**
 Energetická hodnota
 1546 kJ / 369 kcal
 387 kJ / 92 kcal
 Fat
 3,84 g
 0,96 g
  Z toho nasýti
 0,59 g
 0,15 g
 Sacharidy
 7,76 g
 1,94 g
  Z toho cukry
 5,55 g
 1,39 g
 Proteín
 78,79 g
 19,70 g
 Soľ
 0,49 g
 0,12 g
 
 
 
 Vitamín C
 80 mg (100%)
 20 mg (25%)
 Niacín
 16 mg (100%)
 4 mg (25%)
 Vitamín E
 12 mg (100%)
 3 mg (25%)
 Kyselina pantoténová
 6 mg (100%)
 1,5 mg (25%)
 Vitamín B6
 1,4 mg (100%)
 0,35 mg (25%)
 Vitamín B2
 1,4 mg (100%)
 0,35 mg (25%)
 Vitamín B1
 1,1 mg (100%)
 0,275 mg (25%)
 Kyselina listová
 200 ug (100%)
 50 ug (25%)
 Biotín
 50 ug (100%)
 12,5 ug (25%)
 Vitamín B12
 2,5 ug (100%)
 0,625 ug (25%)
*1 porcia zodpovedá 25 g, balenie obsahuje 80 porcií
**%ODD - % odporúčanej dennej dávky


Aminokyselinové spektrum s príchuťou čokolády a pistácie:
 
 
 100 g
 na porciu (25 g)*
 Esenciálne aminokyseliny
 36,2 g
 9,1 g
 BCAA
 17,7 g
 4,43 g
 L-valín
 4,5 g
 1,12 g
 L-leucín
 8,4 g
 2,10 g
 L-izoleucín
 4,8 g
 1,21 g
 L-lyzín
 7,2 g
 1,80 g
 L-metionín
 1,7 g
 0,43 g
 L-fenylalanín
 3,2 g
 0,79 g
 L-treonín
 4,8 g
 1,21 g
 L-tryptofán
 1,6 g
 0,41 g
 L-arginín
 2,3 g
 0,59 g
 kyselina L-glutámová
 16,0 g
 3,99 g
*1 porcia zodpovedá 25 g, balenie obsahuje 80 porcií


Čokoládovo-pistáciová príchuť:  ultrafiltrovaná nedenaturovaná srvátka bielkovinový koncentrát (47 %) (pôvod - Rakúsko, Nemecko), ultrafiltrované rodné mlieko  proteínový koncentrát (80% micelárny kazeín, 20% sójový proteín) (47%) (pôvod - Rakúsko), kakaový prášok, aróma, emulgátor - sójový lecitín,  zahusťovadlo - xantánová guma (zdroj - fermentácia), vitamínová zmes (vitamín C (kyselina L-askorbová), niacín (nikotínamid), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), kyselina listová, D-biotín, vitamín B12 (kyanokobalamín)), sladidlo - glykozidy steviolu

Dodatočné parametre

Kategória: Proteíny
Hmotnosť: 0.2 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: