Royal Protein 2000g čokoláda-banán

Kód: 291
€54,21 €45,18 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Instantní proteinová formule s přírodním sladidlem steviolglykosid obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty. Obsah bílkovin se pohybuje dle příchutě v rozpětí 74% - 80% bílkovin

Detailné informácie

Podrobný popis

Royal Protein 2000g
 
Základom je selektívna zmes bielkovín v garantovanom pomere 1:1 (nedenaturovaný srvátkový bielkovinový koncentrát : natívny mliečny bielkovinový koncentrát). Royal Protein je obohatený o vitamín D3 (25 % RHP) v každej porcii. Použité zdroje bielkovín pochádzajú z Rakúska a Nemecka s najvyššími štandardmi kvality a zárukou jasného pôvodu.  Výrobok neobsahuje GMO, rBGH (rBST) a umelé sladidlá.  

Základ - Kvalita a pôvod bielkovín 

I keď sa všetko môže zdať jednoduché, trvalo nám veľmi dlho, kým sme tento výrobok "poskladali" podľa našich požiadaviek, t. j. z hľadiska kvality a pôvodu. Ak je hlavným kritériom kvalita, t. j. jasný pôvod mlieka, a teda aj bielkovín, a potom spracovanie v súlade s najvyššími normami kvality vrátane etických požiadaviek, ideálnym riešením je miestna európska výroba, t. j. opak globálnych mliekarenských korporácií s výrobnými linkami na všetkých kontinentoch, ktorých suroviny dnes využíva väčšina značiek vďaka ich bezkonkurenčne nízkym cenám.
 
Samozrejme, ak by bol naším cieľom zisk, zamerali by sme sa predovšetkým na nízku cenu a chuť výrobku, v takom prípade by stačilo vytvoriť ďalší  "Whey Protein", nakúpiť lacné suroviny a "napumpovať" výrobok umelými sladidlami. To však nie je našou filozofiou ani cieľom značky Myo-Tec, preto Royal Protein obsahuje bielkoviny najvyššej kvality z miestnej rakúskej a nemeckej produkcie s najvyššími štandardmi kvality a zárukou jasného pôvodu mlieka, v kombinácii so steviol-glykozidmi.  

"Whey Protein + Native Whey + Micellar Casein" v jednom balení

Receptúra Royal Protein je optimalizovaná tak, aby obsahovala dva hlavné zdroje bielkovín v pomere 1:1. Prvou zložkou je nedenaturovaný srvátkový proteínový koncentrát získaný ultrafiltráciou tekutej srvátky a druhou je natívny mliečny koncentrát získaný ultrafiltráciou priamo z kravského mlieka. Každá dávka tak ponúka ideálnu zmes obsahujúcu klasické "srvátkové bielkoviny" bohaté na glykomakropeptidy, alfa-laktalbumín, beta-laktoglobulín a ďalšie frakcie, ako aj pôvodné mliečne bielkoviny vrátane "natívnej srvátky" a micelárneho kazeínu.
 
Natívny srvátkový proteín ponúka o niečo vyšší obsah esenciálnych aminokyselín v porovnaní s klasickým srvátkovým proteínom, zatiaľ čo klasický srvátkový proteín obsahuje glykomakropeptidy, ktoré sa v natívnom srvátkovom proteíne vôbec nenachádzajú, preto je ideálna kombinácia oboch.

Royal Protein - selektívna zmes bielkovín v garantovanom pomere 1:1
  • 1/2 nedenaturovaného srvátkového proteínového koncentrátu (zdroj srvátky) = srvátkový proteín
  • 1/2 natívneho mliečneho bielkovinového koncentrátu (mliečny zdroj) = 20 % natívneho srvátkového proteínu, 80 % micelárneho kazeínu
3:2 = optimálny pomer "rýchlych a pomalých" bielkovinových frakcií pre akúkoľvek dennú dobu vrátane suplementácie po tréningu

Pomer bielkovinových frakcií s "rýchlym uvoľňovaním" a bielkovinových frakcií s "pomalým uvoľňovaním" v Royal Protein je optimalizovaný na pomer 3:2, vďaka čomu je produkt vhodný na akúkoľvek dennú dobu vrátane regenerácie po tréningu, prípadne ako "druhá večera". Inými slovami to znamená, že 60 % výrobku tvoria rýchlo vstrebateľné bielkovinové frakcie a 40 % bielkovinové frakcie s postupným uvoľňovaním aminokyselín, čo zodpovedá najnovším poznatkom v rámci športovej výživy aj ľudského tráviaceho traktu a jeho typológii.
 
Je všeobecne známe, že podľa pôvodu existujú 2 hlavné typy mliečnych bielkovín: albumínové a kazeínové. Albumínové mlieko je napr. ľudské mlieko a práve v ňom tvoria rýchle bielkoviny väčšinu bielkovín oproti pomalým bielkovinám. Opakom je tzv. kazeínové mlieko, napr. kravské mlieko, kde prevládajú pomalé bielkoviny nad rýchlymi. Oba typy bielkovín majú preto jasný význam a pomer, ktorý je už v pôvodnom stave určený "matkou prírodou".
Cieľom tohto produktu je preto nielen maximalizovať bioaktivitu, t. j. minimálnu denaturáciu bielkovinových frakcií, ale aj zachovať faktory, ktoré sú pre náš organizmus prirodzené.

Royal Protein - rýchle bielkovinové frakcie (60%):
  • Sýrový proteín - zdroj nedenaturovaného srvátkového proteínového koncentrátu
  • Natívny srvátkový proteín - zdroj natívneho koncentrátu mliečnych bielkovín
Royal Protein - pomalá bielkovinová frakcia (40 %):
  • Micelárny kazeín - zdroj natívneho koncentrátu mliečnych bielkovín
Je bez umelých sladidiel 

Royal Protein je sladený iba glykozidmi steviolu, takže neobsahuje žiadne umelé sladidlá. Vyskúšajte jednu z našich piatich príchutí, budete príjemne prekvapení!
 
Vitamín D3 v každej dávke
 
Každá porcia Royal Protein, obsahuje 25 % dávky vitamínu D3 RHP . Tento vitamín je určite známy všetkým osobám, ktoré sa zameriavajú na zdravie kostí a svalov.
 
Komu je Royal Protein určený?
  • Pre všetkých silových športovcov (kulturistika, silové športy) zameraných na zdravý životný štýl
  • Pre všetkých jednotlivcov zameraných na kvalitný zdroj bielkovín s jasným pôvodom, bez umelých sladidiel
  • Všetkým športovcom, ktorí vyžadujú vynikajúcu stráviteľnosť, bez nežiaducich vedľajších účinkov (plyny, ťažké trávenie)
  • Pre všetkých, ktorí uprednostňujú kvalitu a funkčnosť

Balenie: 2 kg

Dávkovanie: Jedna dávka = 25 g (1 vrchovatá odmerka) na 250 ml vody. V závislosti od potreby bielkovín konzumujte 1-3 porcie denne medzi jedlami alebo po tréningu. Pomer rýchlo sa uvoľňujúcich bielkovín k pomaly sa uvoľňujúcim bielkovinám je optimalizovaný na 3:2, takže výrobok je vhodný kedykoľvek počas dňa vrátane regenerácie po tréningu alebo ako druhá večera.
 
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti. Neberte deti deťom. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 30 stupňov Celzia, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca ani dovozca nenesú zodpovednosť za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Obsahuje potenciálne alergény: srvátkové bielkoviny, mliečne bielkoviny, laktózu, sójový lecitín.
 


Výživové údaje Príchuť čokoláda-banán:
 
 Počet dávok v balení: 80 x 25 g
 100 g 
 25 g
 Energetická hodnota
 1556 kJ / 372 kcal
 389 kJ / 93 kcal
 Tuk
 4,1 g
 1,0 g
  Z toho nasýti
 2,3 g
 0,6 g
 Sacharidy
 5,7 g
 1,4 g
  Z toho cukry
 4,2 g
 1,0 g
 Proteín
 75 g
 19 g
 Soľ
 0,39 g
 0,10 g
 
 
 
 Vitamín D3
 5 µg (100 % RHP*)
 1,25 µg (25 % RHP*)
*Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal)

Aminokyselinové spektrum s príchuťou čokoláda-banán:
 
 
 100 g
 25 g
 Esenciálne aminokyseliny
 32,1 g
 7,9 g
 BCAA
 15,7 g
 3,9 g
 L-valín
 4.0 g
 1,0 g
 L-leucín
 7,5 g
 1,9 g
 L-izoleucín
 4,2 g
 1,0 g
 L-lyzín
 6,5 g
 1,6 g
 L-metionín
 1,7 g
 0,4 g
 L-fenylalanín
 2,9 g
 0,7 g
 L-treonín
 4.1 g
 1,0 g
 L-tryptofán
 1,2 g
 0,3 g
 L-arginín
 2,2 g
 0,5 g
 kyselina L-glutámová
 14,3 g
 3,6 g


Čokoládovo-banánová príchuť:  ultrafiltrovaná nedenaturovaná srvátka bielkovinový koncentrát (47 %) (pôvod - Rakúsko, Nemecko), ultrafiltrované rodné mlieko  proteínový koncentrát (80% micelárny kazeín, 20% sýrový proteín) (47%) (pôvod - Rakúsko, Nemecko), kakaový prášok, aróma, emulgátor -  sójový lecitín,   zahusťovadlo - xantánová guma (zdroj - fermentácia), sladidlo - glykozidy steviolu, vitamín D3 (cholekalciferol).

Dodatočné parametre

Kategória: Proteíny
Hmotnosť: 2 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: