Primulus 60 tabliet

Kód: 876
Tip 🌱 Vegan
€23,32 €19,43 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Predovšetkým mužská záležitosť!

Multivitamín pre moderného človeka. PRIMULUS obsahuje jedinečné zloženie starostlivo vybraných vitamínov, minerálov a bylinných extraktov v jednom balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Neporaziteľný pomocník každého muža!

Ak trpíte nedostatočnou produkciou vlastného testosterónu, existuje riešenie v struku bylín. V mnohých druhoch prírodnej medicíny sa tieto byliny rozšírili práve pre ich pozitívne účinky na mužnosť, podporu produkcie testosterónu a rast svalovej hmoty. Primulus je multivitamín vytvorený špeciálne pre mužov s dôrazom na ich každodenné potreby. Preto obsahuje minerály, ako je zinok, selén, horčík, vitamín B6, D3 a C. Obsahuje aj známe bylinky, ako je kotvičník a senovka grécka, ktoré majú veľmi pozitívny vplyv na mužské libido a produkciu testosterónu.

Testosterón je primárnym mužským hormónom a jeho optimalizácia vedie k zvýšeniu energie a kvalitnejším sexuálnym zážitkom. Testosterón má tiež priamy vplyv na kvalitu a dĺžku erekcie, ako aj na kvalitu spermií.

  • Zlepšuje prekrvenie penisu.
  • Zvyšuje hladinu testosterónu.
  • Čistí cievy od usadených tukov a cholesterolu.
  • Okysličuje mozog, podporuje výkonnosť a zmierňuje únavu.
  • Zlepšuje imunitný systém a urýchľuje regeneráciu.
  • Obsahuje adaptogény, ktoré zvyšujú psychickú a fyzickú odolnosť organizmu.
  • Rýchlejší nárast svalovej hmoty.
  • Zlepšuje náladu.
  • Zvyšuje libido.
  • Lepšia regenerácia tela.

Všetky nižšie uvedené zložky boli vybrané pre ich pozitívny vplyv na hladinu testosterónu v tele a ich celkový účinok na podporu energie, vitality a posilnenie mužskej imunity.

Zinok

Zinc

Zinok je jedným z minerálnych prvkov, ktorých je v našom tele relatívne málo, ale o to sú dôležitejšie. Zinok je potrebný pre činnosť viac ako 200 enzýmov a je nevyhnutný aj pre syntézu DNA a pre funkciu niektorých proteínov, ktoré sa viažu na DNA. Jeho nedostatok sa prejavuje únavou, stratou chuti do jedla, zlým stavom pokožky a tiež bolestivými kútikmi úst. V multivitamíne PRIMULUS je zinok zastúpený vo forme citrátu zinočnatého (TriZinc Citrate), ktorý patrí do skupiny chelátov. Minerálne cheláty sú pre ľudský organizmus prirodzenou formou minerálov a oveľa ľahšie sa vstrebávajú ako organické alebo anorganické formy minerálov. Obsah zinku v dennej dávke je 15,4 mg.

Vitamín D3

Vitamín D3

Vitamín D3 je jedným z najdôležitejších a najviac podceňovaných vitamínov vôbec. Patrí do skupiny kalciferolov a štruktúrou je podobný steroidom, ako je testosterón, cholesterol alebo kortizol. Nazýva sa aj slnečný vitamín, pretože sa tvorí v koži pôsobením slnečného žiarenia. Vitamín D3 podporuje správnu funkciu imunitného systému, pomáha udržiavať zdravé zuby a kosti, prispieva k normálnej funkcii svalov a je dôležitý pre vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu v tele. Odborníci sa zhodujú, že takmer 70 % populácie má nedostatok vitamínu D3, čo je spôsobené menším vystavovaním sa slnku a nosením ochranného oblečenia.

Magnézium

Magnesium

Magnézium je veľmi dôležitý biogénny prvok. Vyskytuje sa prevažne vo vnútri buniek. Horčík sa podieľa na približne 350 metabolických reakciách v tele. Je partnerom mnohých enzýmov, ktoré sa podieľajú na premene energie, syntéze bielkovín a DNA. Je nevyhnutný pre metabolizmus vápnika a draslíka. Horčík pomáha udržiavať normálnu funkciu svalov a nervov, stabilný srdcový rytmus, zdravý imunitný systém a zdravé kosti a zuby. V multivitamíne PRIMULUS je horčík zastúpený v jedinečnej forme s názvom Aquamin Marine Magnesium, čo je prírodný produkt na obohatenie potravín o minerálne látky, ktorý sa získava z morskej vody a upravuje sa z chemickej formy MgO na hydroxid horčíka. Obsah horčíka v dennej dávke výrobku je 245 mg.

Vitamín B6

Vitamín B6

Vitamín B6 alebo pyridoxín je vo vode rozpustný vitamín. Pôsobí ako tzv. koenzým, ktorý urýchľuje chemické reakcie v bunkách. Zohráva dôležitú úlohu pri činnosti enzýmov, ktoré sa podieľajú na rozklade a využívaní bielkovín, cukrov a tukov. Pôsobí preventívne proti nervovým ochoreniam, zlepšuje náladu a má vplyv aj na kvalitu pokožky. Jeho nedostatok sa prejavuje podráždením, slabosťou, zášklbmi viečok, zápalom kože alebo zimnicou v končatinách. Vitamín B6 zohráva dôležitú úlohu aj pri vstrebávaní ďalších dvoch dôležitých zložiek PRIMULUS - zinku a horčíka. V prípravku PRIMULUS je zastúpený vo forme hydrochloridu, čo prispieva k jeho optimálnej absorpcii do krvného obehu. Vitamín B6 je obsiahnutý v dennej dávke vo výrobku v 2 mg.

Vitamín C

Vitamín C

Vitamín C alebo kyselina askorbová je vo vode rozpustná látka nevyhnutná pre život a udržanie fyzického zdravia. V ľudskom tele plní mnoho dôležitých funkcií. Jeho hlavnou funkciou je metabolizmus aminokyselín, konkrétne tvorba nekódovaných aminokyselín hydroxylyzínu a hydroxyprolínu. To prispieva k syntéze kolagénu. Okrem toho je vitamín C dôležitý pre dýchanie tkanív, podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych a červených krviniek a vývoj kostí, zubov a chrupaviek. Pôsobí aj ako antioxidant. Jeho nedostatok sa prejavuje zníženou imunitou, častými infekciami, opuchmi kĺbov a ďasien, vypadávaním zubov alebo dokonca neplodnosťou. V dennej dávke PRIMULUS je vitamín C zastúpený 100 mg kyseliny askorbovej.

Selén

Selen

Selén funguje v ľudskom tele ako antioxidant a zohráva dôležitú úlohu v boji proti voľným radikálom. Ovplyvňuje tiež funkciu mnohých enzýmov, čím ovplyvňuje napríklad obranyschopnosť organizmu, funkciu pečene a štítnej žľazy, rast a reprodukciu. Jeho nedostatok sa prejavuje najmä zvýšenou únavou, svalovou slabosťou alebo podráždenosťou. Denná dávka PRIMULUS obsahuje 5,5 ug selénu.

Senovka grécka

Senovka grécka

Senovka grécka, Trigonella foenum-graecum alebo tiež skrátene senovka grécka sú názvy jednej z najstarších kultúrnych rastlín. Jeho semená sa používajú ako korenie a je rozšírený v Stredomorí. Obsahuje veľké množstvo cenných bielkovín, olejov, ale aj menšie množstvo alkaloidu trigonelínu, cholínu a triterpénových steroidných saponínov. Nedávno objavenou látkou je aj steroidný sapogenín - diosgenín. Pískavica stimuluje trávenie, zmierňuje kašeľ, plynatosť a hnačku a všeobecne pôsobí ako univerzálne tonikum. Od nepamäti sa používa aj ako afrodiziakum. Denná dávka PRIMULUS obsahuje 350,6 mg extraktu zo semien tejto rastliny. 

Kotvičník zemný

Pozemný kotvič

Kotvičník zemný alebo tiež Tribulus Terrestris je polozelená bylina z čeľade kačícovitých. Obsahuje veľké množstvo steroidných saponínov, rastlinných sterolov (fytosterolov), flavonoidov a alkaloidov. Tie pôsobia na zvýšenie hladiny luteinizačného hormónu (LH). Luteinizačný hormón je glykoproteín produkovaný adenohypofýzou. Jeho hlavnou funkciou je regulácia hladiny testosterónu. Pozitívne podporuje aj produkciu energie, regeneráciu, svalovú vytrvalosť a imunitné funkcie organizmu. U mužov podporuje spermatogenézu. Od dávnych čias sa používa ako afrodiziakum. Denná dávka PRIMULUS obsahuje práškový extrakt z ľubovníka bodkovaného s celkovým obsahom 60 % steroidných saponínov v 300 mg.

Výťažok z čierneho korenia

Extrakt z čierneho korenia

Čierne korenie sa často používa v medicíne ako antioxidant a prísada na urýchlenie vstrebávania ostatných účinných látok v PRIMULUS.

.


Dávkovanie:

2 tablety denne počas jedla alebo po jedle s vodou alebo iným vhodným nápojom

Složení:

Veľkosť dávky: 2 kapsule
Balenie obsahuje 30 dávok. 
Množstvo
v 1 porcii
%RHP*
Zinok 15,4 mg 153,6%
Horčík 245 mg 65,4%
Selén 5,5 μg 10%
Vitamín D3 50 μg (2000 IU) 1000%
Vitamín B6 2 mg 142,8%
Vitamín C 100 mg 125%
Biotín 60 μg 120%
Fenugreek (senovka grécka) 350,6 mg **
Tribulus Terrestris (kotvičník zemný) 300 mg **
Extrakt z čierneho korenia 10 mg **
* % denného referenčného príjmu
** denný referenčný príjem nie je stanovený

Všetky uvedené zložky sú v prípravku PRIMULUS obsiahnuté v optimálnom množstve a pôsobia vo vzájomnej synergii.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora testosterónu
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava, Mariánské Hory, Česká republika