NOW FOODS Vitamin K2 ako MK-7, 100 mcg, 60 rastlinných kapsúl

Kód: 0992
🌱 Vegan
Značka: NOW Foods
€15,80 €13,17 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Vitamín K2 ako menachinón-7 z patentovaného komplexu MenaQ7 je jedinečná, biologicky dostupná forma vitamínu K-2 bez sóje. Podporuje správny metabolizmus vápnika v cievach a tepnách.

Detailné informácie

Podrobný popis

NOW FOODS Vitamin K2 ako MK-7, 100 mcg, 60 rastlinných kapsúl

Vitamín K2 ako menachinón-7 z patentovaného komplexu MenaQ7 je jedinečná, biologicky dostupná forma vitamínu K-2 bez sóje. Podporuje správny metabolizmus vápnika v cievach a tepnách.

  • Podporuje zdravie kostí a kardiovaskulárneho systému.
  • Bioaktívna forma vitamínu K2 bez sóje.

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula denne s jedlom

Zloženie:

Veľkosť dávky: 1 rastlinná kapsula
Balenie obsahuje 60 dávok. 
Kvantita
v 1 porcii
%RHP*
Vitamín K2 ako MK-7 (menachinón-7 z MenaQ7®) 100 mcg 133%
*% denného referenčného príjmu

Upozornenie:

Výlučne pre dospelých. Ak máte zdravotné ťažkosti, ste tehotná, dojčíte, snažíte sa otehotnieť alebo užívate lieky (najmä antikoagulanciá, "lieky na riedenie krvi", ako sú warfarín, Coumadin® alebo heparín), poraďte sa so svojím lekárom predtým, ako začnete užívať tento výrobok.

Ďalšie zložky:

Rýžová múka, askorbylpalmitát a oxid kremičitý. Celulózová kapsula zložená z hypromelózy.

Neobsahuje pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby, morské plody ani orechy. Vyrobené v zariadení so správnou výrobnou praxou (GMP), ktoré spracováva aj iné zložky obsahujúce tieto alergény.

Obsah: 60 rastlinných kapsúl

Výrobca: USA

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Now foods logoSpoločnosť NOW Foods bola založená v roku 1968 s víziou, že zdravie by nemalo byť dostupné len pre najbohatších členov spoločnosti. Počas uplynulých 40 rokov spoločnosť NOW zasvätila svoju životnú prácu poskytovaniu výrobkov najvyššej kvality, ktoré sú dostupné pre všetkých. Dnes je spoločnosť NOW Foods jednou z najpredávanejších značiek v obchodoch so zdravou výživou, viacnásobným držiteľom ocenenia Výrobca roka, uznávaným propagátorom prírodných produktov a lídrom v oblasti vedy o výžive a metód vývoja vitamínov, minerálov a ďalších doplnkov stravy.

Výrobky NOW sú neustále testované v rámci klinických skúšok, ktoré sa vykonávajú na špičkových univerzitách a výskumných centrách po celom svete. Výrobky NOW sú testované na účinnosť pri podpore kĺbov, kvality života pacientov s rakovinou, podpore kardiovaskulárneho systému a športovej vytrvalosti. 

Hlavným cieľom značky NOW je jediné: poskytovať užitočné produkty, ktoré ľuďom umožnia viesť zdravší život.

NOW Foods, 395 S. Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, USA