NOW FOODS Methyl Folate, Metylfolát - Kyselina listová, 1000 μg, 90 tabliet

Kód: 0491
€17,21 €14,34 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Methylfolate (metylfolát) je biologicky aktívna, prirodzene sa vyskytujúca forma folátu (kyseliny listovej), ktorá sa používa na základné telesné funkcie, ako je normálne delenie buniek a syntéza neurotransmiterov a DNA.*

* Na rozdiel od bežnej kyseliny listovej sa ukázalo, že metylfolát preniká cez hematoencefalickú bariéru, kde pomáha podporovať neurologické zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

NOW FOODS Metyl Folate, Metylfolát - Kyselina listová, 1000 μg, 90 tabliet

  • Metabolicky aktívna kyselina listová (folát)
  • Vynikajúca biologická dostupnosť

Methylfolate (metylfolát) je bioaktívna, prirodzene sa vyskytujúca forma folátu (kyseliny listovej), ktorá sa používa na základné telesné funkcie, ako je normálne delenie buniek a syntéza neurotransmiterov a DNA.*

Na rozdiel od bežnej kyseliny listovej sa ukázalo, že metylfolát prechádza cez hematoencefalickú bariéru, kde pomáha podporovať neurologické zdravie.

*Quatrefolic® je patentovaná forma metylfolátu, ktorá má preukázateľne vyššiu biologickú dostupnosť ako foláty v potrave.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu denne s jedlom.

Zloženie:

Veľkosť dávky: 1 tableta
Balenie obsahuje 90 dávok. 
Kvantita
v 1 dávke
%RHP*
Folát (kyselina listová)[z glukozamínových solí Quatrefolic® (6S)-5-MTHF**] 1,667 mcg DFE
[1,000 mcg (6S)-5-MTHF**]
833%
*% denného referenčného príjmu 

Ďalšie zložky: celulóza, kyselina stearová (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

Neobsahuje: pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby alebo morské plody, arašidy alebo orechy stromov. 

Vyrobené v zariadení, ktoré spĺňa požiadavky správnej výrobnej praxe (GMP) a ktoré spracováva aj iné zložky obsahujúce tieto alergény.

**MTHF = metyltetrahydrofolát

Upozornenie:

Tento produkt je určený na užívanie dospelým. Starší pacienti a osoby so stavmi, ktoré môžu zhoršiť vstrebávanie vitamínu B-12, by mali počas užívania tohto produktu často kontrolovať stav vitamínu B-12, pretože vysoká dávka kyseliny listovej môže maskovať nedostatok vitamínu B-12.

Ak máte zdravotné ťažkosti(najmä akékoľvek ťažkosti spojené s malabsorpciou živín), ste tehotná, dojčíte alebo užívate lieky(najmä fenobarbital, fenytoín, primidón a metotrexát), poraďte sa so svojím lekárom predtým, ako začnete užívať tento produkt.  Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Nie je náhradou pestrej stravy.

Odporúčané skladovanie: chladné a suché miesto.

Výrobca: USA

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.035 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Now foods logoSpoločnosť NOW Foods bola založená v roku 1968 s víziou, že zdravie by nemalo byť dostupné len pre najbohatších členov spoločnosti. Počas uplynulých 40 rokov spoločnosť NOW zasvätila svoju životnú prácu poskytovaniu výrobkov najvyššej kvality, ktoré sú dostupné pre všetkých. Dnes je spoločnosť NOW Foods jednou z najpredávanejších značiek v obchodoch so zdravou výživou, viacnásobným držiteľom ocenenia Výrobca roka, uznávaným propagátorom prírodných produktov a lídrom v oblasti vedy o výžive a metód vývoja vitamínov, minerálov a ďalších doplnkov stravy.

Výrobky NOW sú neustále testované v rámci klinických skúšok, ktoré sa vykonávajú na špičkových univerzitách a výskumných centrách po celom svete. Výrobky NOW sú testované na účinnosť pri podpore kĺbov, kvality života pacientov s rakovinou, podpore kardiovaskulárneho systému a športovej vytrvalosti. 

Hlavným cieľom značky NOW je jediné: poskytovať užitočné produkty, ktoré ľuďom umožnia viesť zdravší život.

NOW Foods, 395 S. Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, USA