NOW FOODS Bór 3 mg, 100 rastlinných kapsúl

Kód: 1410
🌱 Vegan
Značka: NOW Foods
€7,88 €6,57 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Bór je biologicky aktívny stopový minerál, ktorý ovplyvňuje vstrebávanie vápnika, horčíka a fosforu. Bór tiež podporuje pevnosť a štruktúru kostí.

Detailné informácie

Podrobný popis

NOW FOODS Bór 3 mg, 100 rastlinných kapsúl

V priebehu posledných 10 rokov sa vďaka rozsiahlemu vedeckému výskumu zistili mnohé výhody bóru. Ukázalo sa, že bór má oveľa väčší vplyv na zdravie kostí, ako sa doteraz predpokladalo. Bór nie je len dôležitým stopovým minerálom pre udržanie celkového zdravia, ale zohráva významnú úlohu aj v oblasti zdravia kostí a kĺbov. Bór umožňuje ostatným živinám podporujúcim kosti, ako sú vápnik a horčík, fungovať čo najlepšie.

Mnohí vedci a zdravotníci sa domnievajú, že bór je veľmi dôležitou súčasťou vstrebávania horčíka a vápnika do kostí. Bór umožňuje priamu distribúciu vápnika a horčíka, dvoch hlavných minerálov, ktoré tvoria štruktúru kostí, do kostí. To pomáha predchádzať vážnym problémom spojeným so zdravím kostí. 

Bór je nekovový prvok prítomný v potrave a v stopových množstvách v ľudskom tele. Rozinky, slivky a orechy sú vo všeobecnosti vynikajúcim zdrojom bóru. Ovocie (okrem citrusových plodov), zelenina a strukoviny tiež zvyčajne obsahujú značné množstvo. Skutočné množstvo sa značne líši v závislosti od obsahu bóru v pôde, v ktorej sa potraviny pestujú.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie s jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie okrem prípadov, keď to nariadi lekár.

Zloženie:

veľkosť dávky: 1 kapsula 
Balenie obsahuje 100 dávok. 
Kvantita
v 1 dávke
%RHP*
Bor (z boroglukonátu vápenatého)  3 mg ***
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu 
*** denná referenčná hodnota príjmu nebola stanovená 

Ďalšie zložky : ryžová múka, želatína (kapsula) a kyselina stearová (rastlinná).

Neobsahuje pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby, morské plody ani orechy.

Vyrobené v zariadení, ktoré spĺňa požiadavky správnej výrobnej praxe (GMP) a ktoré spracováva aj iné zložky obsahujúce tieto alergény.

V tomto výrobku sa môžu vyskytnúť prirodzené farebné zmeny.

Upozornenie: Iba pre dospelých. Ak máte zdravotné ťažkosti, ste tehotná, dojčíte, snažíte sa otehotnieť alebo užívate lieky, pred použitím tohto výrobku sa poraďte s lekárom.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Obsah balenia: 100 rastlinných kapsúl

Výrobca: USA

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.08 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Now foods logoSpoločnosť NOW Foods bola založená v roku 1968 s víziou, že zdravie by nemalo byť dostupné len pre najbohatších členov spoločnosti. Počas uplynulých 40 rokov spoločnosť NOW zasvätila svoju životnú prácu poskytovaniu výrobkov najvyššej kvality, ktoré sú dostupné pre všetkých. Dnes je spoločnosť NOW Foods jednou z najpredávanejších značiek v obchodoch so zdravou výživou, viacnásobným držiteľom ocenenia Výrobca roka, uznávaným propagátorom prírodných produktov a lídrom v oblasti vedy o výžive a metód vývoja vitamínov, minerálov a ďalších doplnkov stravy.

Výrobky NOW sú neustále testované v rámci klinických skúšok, ktoré sa vykonávajú na špičkových univerzitách a výskumných centrách po celom svete. Výrobky NOW sú testované na účinnosť pri podpore kĺbov, kvality života pacientov s rakovinou, podpore kardiovaskulárneho systému a športovej vytrvalosti. 

Hlavným cieľom značky NOW je jediné: poskytovať užitočné produkty, ktoré ľuďom umožnia viesť zdravší život.

NOW Foods, 395 S. Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, USA