NOW FOODS Beta-Glucans with ImmunEnhancer, Extra Strength, 60 rastlinných kapsúl

Kód: 3033
€18,42 €15,35 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Beta-glukány (beta-1,3-D-glukán a beta-1,6-D-glukán) sú prírodné bioaktívne sacharidy. Beta glukány z kvasníc podporujú prirodzenú obranyschopnosť, čím podporujú správnu reakciu imunitného systému. Beta glukány spoločnosti Now Foods sa získavajú z bunkových stien kmeňa pivovarských a pekárskych kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) s jedinečnou molekulárnou štruktúrou.

Detailné informácie

Podrobný popis

NOW Foods Beta-Glucans with ImmunEnhancer, Extra Strength, 60 rastlinných kapsúl

Beta-glukány (beta-1,3-D-glukán a beta-1,6-D-glukán) sú prírodné bioaktívne sacharidy. Beta glukány z kvasníc podporujú prirodzenú obranyschopnosť, čím podporujú správnu reakciu imunitného systému. Beta glukány spoločnosti Now Foods sa získavajú z bunkových stien kmeňa pivovarských a pekárskych kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) s jedinečnou molekulárnou štruktúrou pozostávajúcou z (1,3)-β-viazaných glukózových reťazcov a (1,6)-β-viazaných bočných reťazcov.

Okrem toho sú tieto beta-glukány doplnené o ImmunEnhancer™, vysokomolekulárny polysacharid pochádzajúci zo smrekovca, ktorý pôsobí predovšetkým ako prebiotikum a v súčasnosti sa skúma jeho prínos pre imunitný systém.

Odporúčané dávkovanie:

Ako doplnok stravy užívajte 2 kapsuly 1 až 3-krát denne.

Zloženie:

Veľkosť dávky: 2 kapsuly
Balenie obsahuje 30 dávok. 
Množstvo v 1 dávke %RHP*
Beta-1,3/1, 6-D-glukán v prášku (zo Saccharomyces cerevisiae) 500 mg **
ImmunEnhancer™ [Arabinogalaktan zo smrekovca (Larix laricina)] 400 mg **
* referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8 400 kJ/2 000 kcal)
** denný referenčný príjem nie je stanovený

Ďalšie zložky: Hypromelóza (celulózová kapsula), mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

Neobsahuje pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby, mäkkýše ani orechy.

Vyrobené v zariadení, ktoré spĺňa požiadavky správnej výrobnej praxe (GMP) a ktoré spracováva aj iné zložky obsahujúce tieto alergény.

Upozornenie:

Ak máte zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom predtým, ako začnete užívať tento výrobok.

Len pre dospelých.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Pri tomto výrobku môže dôjsť k prirodzenej zmene farby.

Balenie: 60 rastlinných kapsúl

Vyrobené v: USA

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Now foods logoSpoločnosť NOW Foods bola založená v roku 1968 s víziou, že zdravie by nemalo byť dostupné len pre najbohatších členov spoločnosti. Počas uplynulých 40 rokov spoločnosť NOW zasvätila svoju životnú prácu poskytovaniu výrobkov najvyššej kvality, ktoré sú dostupné pre všetkých. Dnes je spoločnosť NOW Foods jednou z najpredávanejších značiek v obchodoch so zdravou výživou, viacnásobným držiteľom ocenenia Výrobca roka, uznávaným propagátorom prírodných produktov a lídrom v oblasti vedy o výžive a metód vývoja vitamínov, minerálov a ďalších doplnkov stravy.

Výrobky NOW sú neustále testované v rámci klinických skúšok, ktoré sa vykonávajú na špičkových univerzitách a výskumných centrách po celom svete. Výrobky NOW sú testované na účinnosť pri podpore kĺbov, kvality života pacientov s rakovinou, podpore kardiovaskulárneho systému a športovej vytrvalosti. 

Hlavným cieľom značky NOW je jediné: poskytovať užitočné produkty, ktoré ľuďom umožnia viesť zdravší život.

NOW Foods, 395 S. Glen Ellyn Road, Bloomingdale, IL 60108, USA