Hampstead BIO Mätový čaj bez kofeínu, 20 vrecúšok

Kód: HT000399
💚 BIO 🌱 Vegan
€4,08 €3,40 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Bylinný čaj s liečivými účinkami. Mätový čaj upokojuje tráviaci systém, zmierňuje bolesti hlavy, pôsobí proti únave, osviežuje dych a má detoxikačné a upokojujúce účinky. Prirodzene bez kofeínu.

  • Bio kvalita
  • 20 plne kompostovateľných vrecúšok
  • Vrecká sú vyrobené 100% bez plastov
  • Silná zmes, ktorá sa ľahko vyrovná sypaným čajom

Detailné informácie

Podrobný popis

Hampstead BIO Mätový čaj bez kofeínu, 20 vrecúšok

Hampstead sáček

Bylinný čaj s liečivými účinkami. Mätový čaj upokojuje tráviaci systém, zmierňuje bolesti hlavy, pôsobí proti únave, osviežuje dych a má detoxikačné a upokojujúce účinky. Prirodzene bez kofeínu.

  • Bio kvalita
  • 20 plne kompostovateľných vrecúšok
  • Vrecká sú vyrobené 100% bez plastov
  • Silná zmes, ktorá sa ľahko vyrovná sypaným čajom

Chuť: Osviežujúci mätový čaj

Zloženie: Listy mäty piepornej, listy mäty kučeravej. Všetky ingrediencie pochádzajú zo spravodlivého, ekologického a biodynamického poľnohospodárstva.

Príprava: Vrecko zalejte čerstvo prevarenou horúcou vodou a nechajte 3-5 minút lúhovať. Oslaďte medom a ochuťte citrónom.

TIP: vychladený mätový čaj s ľadom a citrónom je dokonalým letným osviežením!

Obsah balenia: 20 x 2 g

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste


O spoločnosti Hampstead Tea London

Čajové lístky pre čaje Hampstead Tea London pochádzajú z indickej oblasti Darjeeling, konkrétne z čajovej záhrady Makaibari. Pestovanie v tejto nádhernej oblasti subtropického pásu sa začalo už v roku 1859, vďaka čomu je táto oblasť jedinečná - nachádza sa tu prvá rodinná továreň na čaj na svete. Všetky čaje sa zbierajú výhradne ručne

Makaibari používa takzvanú biodynamickú metódu poľnohospodárstva, alternatívnu metódu poľnohospodárstva, ktorú začiatkom 20. storočia opísal rakúsky filozof, pedagóg a ezoterik Rudolf Steiner. Pri tomto type poľnohospodárstva sa kladie osobitný dôraz na vysokú prírodnú kvalitu surovín a dlhodobú udržateľnosť výroby v danej oblasti. Zásadou je, že poľnohospodári hospodária s prírodnými zdrojmi udržateľným spôsobom a živiny, ktoré čerpajú z pôdy, vracajú do pôdy prirodzeným spôsobom. Makaibari je prvou certifikovanou biodynamickou poľnohospodárskou oblasťou na svete vďaka významnej pomoci spoločnosti Hampstead Tea London.

Hampstead logo

 

Biodynamický pôvod výrobkov je certifikovaný spoločnosťou Demeter Biodynamic Agriculture Certification. Certifikát Demeter zaručuje najvyššiu možnú úroveň biodynamického poľnohospodárstva. Ide nad rámec štandardnej ekologickej certifikácie a zaručuje napríklad, že pri pestovaní plodín sa nepoužívali žiadne umelé látky, ale iba kompostovaná pôda, ktorá vznikla priamo na skutočných plantážach. V biodynamickom poľnohospodárstve sa prísne dodržiavajú etické zásady ochrany životného prostredia a udržateľnosti.

Kúpou výrobku s certifikátom Demeter si zároveň môžete byť istí, že za suroviny boli zaplatené spravodlivé nákupné ceny - ceny, ktoré plne odrážajú ich hodnotu a hodnotu ľudskej práce.

Spoločnosť Hampstead Tea London bola založená v roku 1989. Svoje prvé biodynamické čaje a čaje s certifikátom Fairtrade začala vyrábať v roku 1995. Spoločnosť Hampstead Tea London vracia časť svojho zisku späť do poľnohospodárskych komunít, s ktorými úzko spolupracuje na osobnej úrovni. Peniaze sa investujú na podporu rozvoja, najmä v oblasti odbornej prípravy poľnohospodárov, vzdelávania a zdravotnej starostlivosti. Ľudia, ktorí zbierajú a spracovávajú čajové lístky, sú za svoju prácu spravodlivo odmeňovaní a môžu žiť v dôstojných podmienkach tam, kde žijú.

Dodatočné parametre

Kategória: Čaje
Hmotnosť: 0.05 kg
Typ čaje: vrecúškové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hampstead logo

Všetky čaje Hampstead Tea London sa zbierajú výlučne ručne. Makaibari je prvým regiónom na svete s certifikátom biodynamického poľnohospodárstva. Spoločnosť Hampstead Tea London vracia časť svojich ziskov späť do poľnohospodárskych komunít, kde sa investujú, aby podporila rozvoj, najmä v oblasti vzdelávania a zdravotnej starostlivosti.

Všetky výrobky spoločnosti sú v ekologickej kvalite a majú certifikáty Fairtrade a Demeter.

Hampstead Organic BV, Kapellerlaan 19, 6041 JB Roermond, Holandsko