Bylinné kvapky Grapefruit (grep) - tinktúra, 50 ml

Kód: 2300
🌱 Vegan
€5,83 €4,86 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Grapefruit (grep / citrónovník rajský) (bylinná tinktúra - Pavlovej bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt zo semien liečivé rastliny grapefruitu (grepu) pre prirodzenú obranyschopnosť a mikrobiologickú rovnováhu tela.

Možné je aj vonkajšie použitie na afty, opary, paradentozu, dezinfekciu raniek na koži a podobne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Grapefruit (grep / citrónovník rajský) (bylinná tinktúra - Pavlovej bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt zo semien liečivé rastliny grapefruitu (grepu) pre prirodzenú obranyschopnosť a mikrobiologickú rovnováhu tela.

Grapefruit (Citrus paradisi, čeľaď routovité - Rutaceae, Citrónovník rajský).

Prípravok nie je vyrobený z koncentrátu, ale priamo zo semien grapefruitu.

Zdravotné tvrdenia týkajúce sa tejto liečivej rastliny vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenie (on hold): Mikrobiologické rovnováha tela. Prirodzená obranyschopnosť.

Zdravotné tvrdenia týkajúce sa tejto liečivej rastliny vo formulácii predloženej Európskej komisii na schválenie (on hold): Prirodzená obranyschopnosť / imunitný systém. Normálny stav pokožky. Normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému. Normálne trávenie. Energia - tonus - únava.

Nariadenia ES 1924/2006 o zdravotných tvrdeniach a 1169/2011 o liečebných tvrdeniach nám neumožňuje na týchto stránkach uvádzať viac informácií k tejto liečivej rastline.

Viac informácií získate zo serióznych voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3x denne 15 kvapiek pod jazyk alebo 3x denne 20 kvapiek do vody či čaju. Deti 3x denne počet kvapiek rovnajúcu sa ich veku (do vody či čaju). Užívajte 15 minút pred požitím stravy, nápoje či ďalšieho prípravku. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie tinktúry: bylinný lihoglycerolový extrakt. Obsah sušiny extraktu: semená grapefruitu 133 mg v ODD 60 kvapiek. Lihovost 40%.

UPOZORNENIE: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnku. Prípadný zákal nie je na závadu. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najkvalitnejších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: Prirodzená obranyschopnosť / imunita, prírodné ATB, dezinfekcia, opary, afty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika