French pressy

French pressy, známe tiež ako lisovacie kanvice, sú obľúbeným nástrojom na prípravu bohatej a plnej kávy. Tento jednoduchý, ale efektívny mechanizmus spočíva v macerácii mletej kávy vo vode a následnom oddelení zŕn pomocou kovového alebo plastového piestu. Výsledkom je silná a aromatická káva s plnou chuťou a textúrou.

2 položiek celkom
Ambition French Press AROMA 350 ml 2
Akcia
€12,15 –12 %
€10,69

French press prezentuje veľmi ľahko použiteľný kávovar, v ktorom môžete pripravovať ako kávu, tak čaj alebo bylinky. French press Aróma je vyrobený z materiálov najvyššej...

Kód: AM3972
Ambition French Press BARIST - 350 ml
€11,37

French press je veľmi ľahko použiteľný kávovar, v ktorom si môžete pripraviť kávu, čaj alebo bylinky. French press Barist je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Telo z...

Kód: AMB3996

French pressy sú obľúbené pre ich jednoduchosť použitia a schopnosť pripraviť kávu, ktorá zachováva všetky oleje a jemné chuťové nuansy, čo niekedy bežné kávovary nedokážu. Tieto kanvice sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a materiáloch, vrátane skla, nerezovej ocele a keramiky, a sú vhodné ako na domáce, tak na profesionálne použitie.

Okrem kávy je možné vo french presse pripraviť aj čaj alebo bylinné infúzie. Vďaka svojej univerzálnosti a jednoduchému dizajnu je french press obľúbenou voľbou pre tých, ktorí si chcú vychutnať kvalitnú kávu bez zložitého vybavenia. Tento tradičný spôsob prípravy kávy je ideálny pre milovníkov kávy, ktorí si potrpia na autenticitu a čistotu svojho nápoja.