Serafin Dobrý Spánok - bylinný čaj sypaný 50 g

Kód: 3490
€2,39 €1,99 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Český kvalitný sypaný bylinný čaj zostavený podľa originálnej receptúry, chránené ochrannou známkou, určený na konkrétny problém

Detailné informácie

Podrobný popis

Český kvalitný bylinný čaj porciovaný s originálnou receptúrou je vyrábaný z kvalitných sušených bylín a je určený na konkrétny zdravotný problém. Byliny sú laboratórne testované tak, aby neobsahovali ťažké kovy a iné škodlivé látky a pochádzajú z ekologicky čistých oblastí. 

Sypané bylinkové čaje Serafin majú rovnaké zloženie ako názvom zodpovedajúce bylinkový čaj porciovaný, takže je možné ich kombinovať a využiť prednosti porciovaného čaju pri jeho príprave napr. v zamestnaní.

Zloženie:

Medovka vňať - podporuje zaspávanie a spánok, psychickú a fyzickú pohodu
Chmeľ šištice - podporuje zaspávanie a spánok, správny priebeh klimaktéria
Materina dúška vňať - podporuje dýchanie
Ľubovník vňať - podporuje relaxáciu, uvoľnenie a spánok

Čaj môžete kombinovať s rovnakým druhom porciovaného bylinného čaju (ráno sypaný čaj, na poludnie v práci porciovaný, večer doma sypaný...)

Návod na použitie: 1 polievkovú lyžicu zmesi zalejte 1/4 litrom vriacej vody. Nechajte 10 minút vylúhovať, následne sceďte a môžete si vychutnať váš čaj. Čaj pripravujte vždy čerstvý

Dávkovanie: Odporúčame piť 2-3 šálky denne medzi jedlami.

Balenie 50 g nahrubo nasekaných bylín

Vyrobené v Českej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: Čaje
Hmotnosť: 0.05 kg
Typ čaje: sypané
Obsah:: 50 g
Použitie:: podporuje zaspávanie a správny priebeh spánku, podporuje fyzickú pohodu a relaxáciu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Serafin byliny s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2004. Názov spoločnosti bol pomenovaný podľa anjelov tzv. Serafínov, ktorí prinášajú svetlo, nádej a súcit a ich podstatou je čistá láska. Česká spoločnosť sa nimi inšpiruje. 

Základom ich práce sú bohaté skúsenosti v oblasti poznania prírodnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, hlboké znalosti bylín a ich účinkov, ale aj neustále vzdelávanie a výskum.

Na výrobu všetkých produktov sa používajú len prvotriedne suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak, nepoužívajú sa žiadne konzervačné látky, arómy, farbivá, pridané cukry ani iné chemické prísady. Veľký dôraz sa kladie na odbornosť a cieľom celej spoločnosti je pomáhať pri liečení.

Bylinné tinktúry Serafin sa vyrábajú homeopatickým výrobným postupom. To znamená, že bylinky sa zbierajú len čerstvé vo vopred stanovenú hodinu a v určitom čase rastu. Potom sa nakladajú predpísaným spôsobom a tiež sa pravidelne miešajú presným spôsobom - aktivujú sa.

Pri ich výrobe sa dodržiava tzv. desatinné riedenie. Pri všetkých tinktúrach dosahujeme riedenie D3, čo je už hraničné homeopatické riedenie. Tinktúry sú určené pre citlivé osoby, na liečbu na začiatku ochorenia alebo pri prevencii a tiež na následnú starostlivosť. Ak chcete rýchly nástup účinku, odporúčame zvoliť tinktúru z púčikov.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika