Bylinné kvapky Bakopa (Bacopa - Brahmi) - tinktúra, 50 ml

Kód: 3749
🌱 Vegan
€5,18 €4,32 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Bakopa (Brahmi) (bylinná tinktúra - Pavlovove bylinné kvapky).  Prírodná bylinná celá (komplexná) výťažok zo stonky liečivej rastliny bakopa drobnolista (brahmi) pre dobrú kognitívnu (kognitívnu) funkciu, pamäť, koncentráciu a duševnú výkonnosť. Používajte na zlepšenie pamäte, koncentrácie a ľahšie učenie. Krúži a vyživuje mozog. Bacopa drobnolistá (Bacopa monieri).

Detailné informácie

Podrobný popis

Bakopa (Brahmi) (bylinná tinktúra - Pavlove bylinné kvapky). Prírodný bylinný extrakt zo stonky liečivej rastliny bakopa (Brahmi) pre dobré kognitívne (poznávacie) funkcie, pamäť, koncentráciu a duševnú výkonnosť. Používajte na zlepšenie pamäte, koncentrácie a ľahšie učenie. Krúži a vyživuje mozog. T3/K1

Bakopa drobnolistá (Bacopa monieri, čeľaď Scrophulariaceae, SK: bakopa drobnolistá) obsahuje glykozidové saponíny - bakopasidy, ktoré podporujú tvorbu (regeneráciu) nervových spojení (synapsií). Zlepšuje myslenie a zvyšuje intelekt, zlepšuje pamäť, učenie a koncentráciu. Pôsobí aj proti stresu.

Zdravotné tvrdenia o tejto liečivej rastline v zložení predloženom Európskej komisii na schválenie (pozastavené): Mentálne zdravie. Kognitívne funkcie - cirkulácia. Koncentrácia - pamäť. Antioxidant. Normálna funkcia žlčníka. Mentálny výkon. Pamäť, koncentrácia, stres.

Viac informácií môžete získať z renomovaných voľne dostupných zdrojov na internete a z kvalitnej literatúry.

Dávkovanie: Dospelí 3x denne 15 kvapiek pod jazyk alebo 3x denne 20 kvapiek do vody alebo čaju. Užite 15 minút pred požitím jedla, nápoja alebo iného výrobku. Vzhľadom na obsah alkoholu nie je tento výrobok vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie tinktúry: Bylinný alkoholový extrakt. Obsah sušiny extraktu: 79 mg Bacopa minor leaf nasturtium v ODD 60 kvapiek. Obsah alkoholu 40%.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú dávku. Neskladujte na priamom slnečnom svetle. Prípadný zákal nie je škodlivý. Doplnok stravy - neriedená tinktúra s vysokým obsahom prírodných účinných látok z najlepších liečivých rastlín.

Dodatočné parametre

Kategória: DOPLNKY STRAVY
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Lihovost: 40 %
Použitie: Mentálny výkon. Pamäť a koncentrácia. Stres.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitné prírodné tinktúry z liečivých rastlín od českého výrobcu Bylinné kapky s.r.o., od Pavla Kadaňku. Tinktúry sú vyrobené z najkvalitnejšieho českého liehu. Liečivé rastliny rastú divoko a vňate sa získavajú zberom v nezaťažených lokalitách, najmä na Českomoravskej a Drahanskej vrchovine, v Českej Kanade a Jizerských horách.

Bylinné kapky s.r.o., Viničné Šumice 376, 66406 Viničné Šumice, Česká republika