Aquaphor Filtračné vložky B200 pre vodný filter MODERN - 2 ks

Kód: AQ7907
Akcia Akcia mesiaca⚡
Značka: Aquaphor
€18,17 –7 %
Aquaphor Filtračné vložky B200 pre vodný filter MODERN - 2 ks
€18,17 –7 % €16,88 €14,07 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Sada univerzálnych náhradných filtrov pre vodovodný filter Aquaphor Modern. Filter sa skladá z patentovanej kombinácie vláknitých a granulovaných adsorbentov zapekaných do uhlíkového bloku pomocou technológie DFS. Hustá štruktúra vyžaduje použitie tlaku v prívodnom potrubí a účinne odstraňuje z vody prakticky všetky škodlivé nečistoty. Kapacita do 4000 l.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aquaphor Filtračné vložky B200 pre vodný filter MODERN - 2 ks

Sada univerzálnych náhradných filtrov pre vodovodný filter Aquaphor Modern. Filter sa skladá z patentovanej kombinácie vláknitých a granulovaných adsorbentov zapekaných do uhlíkového bloku pomocou technológie DFS. Hustá štruktúra vyžaduje použitie tlaku v prívodnom potrubí a účinne odstraňuje z vody prakticky všetky škodlivé nečistoty.

Objem až 4000 l. Balenie obsahuje 2x filtračná vložka (patróna) B200.

Účinne odstraňuje z vody:

  • Chlór
  • Fenol, benzol
  • Pesticídy
  • Mechanické prísady (piesok, hlinu, rez atď.)
  • Ťažké kovy
  • Normalizuje PH

Technológia filtračnej patróny

Filtre Aquaphor obsahujú niekoľko účinných látok, ktoré zaručujú účinnú filtráciu takmer všetkých nežiaducich látok, ktoré sa môžu nachádzať vo vode z vodovodu.

Aktívne kokosové uhlie

Keď voda preteká cez filter s aktívnym uhlím, chemikálie sa naň prilepia a výsledkom je čistejšia voda. Účinnosť závisí od prietoku a teploty vody. Preto sa odporúča používať filtre pri nízkom tlaku a v studenej vode. Aktívne uhlie vyrobené zo zuhoľnatených kokosových škrupín je najúčinnejšie pri odstraňovaní nečistôt z vody.

Aktívne uhlie dokáže účinne redukovať viac ako 100 látok z vody, ako sú organické látky a chemikálie. Medzi týmito látkami nájdeme chlór, vedľajšie produkty chlóru a chloridy, pesticídy, herbicídy, mikroplasty a mnohé ďalšie.

Aqualen™

Aqualen je vláknitý chelatačný sorbent na báze iónovej výmeny, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou patentovanej zmesi pre filtre na pitnú vodu, vytvorenej a vyvinutej spoločnosťou AQUAPHOR výlučne pre jej vodné filtre.

Medzi charakteristické fyzikálne vlastnosti Aqualenu patrí jeho schopnosť nevratne viazať ióny ťažkých kovov, ako sú olovo, meď, železo, ortuť a rádioaktívne izotopy. Ďalšou kľúčovou vlastnosťou filtrov Aqualen je rovnomerné rozloženie vody po celej ploche, ktoré vďaka geometrii materiálu zväčšuje kontaktnú plochu 33-násobne v porovnaní s bežnými iónomeničovými filtrami.

Aktívne striebro

Hoci je striebro podľa periodickej tabuľky ťažký kov, je to jeden z najbezpečnejších baktericídov. Vďaka technológii DFS sú aktívne ióny striebra bezpečne naviazané na vlákna Aqualen a počas filtrácie sa neuvoľňujú, čím nekontaminujú filtrovanú vodu. Vďaka obsahu aktívneho striebra sú filtre Aquaphor veľmi účinné pri filtrovaní všetkých baktérií.

Dodatočné parametre

Kategória: Patróny pre kohútikové filtre
Hmotnosť: 1 kg
Životnosť: 4000 L
Minimálna teplota vody: 5°C
Maximálna teplota vody: 38°C
Minimálny tlak: 2 bar
Maximálny tlak: 6 bar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi. Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estónsko, 40231