Aquaphor Filtračná vložka pre vodný filter TOPAZ

Kód: 5236
Akcia Akcia mesiaca⚡
Značka: Aquaphor
€7,83 –7 %
Náhradná vložka pre vodný filter Aquaphor TOPAZ
€7,83 –7 % €7,27 €6,06 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Topaz je sorpčný filter určený na dodatočné čistenie vody z vodovodu v domácnosti. Vymeniteľná filtračná vložka (patróna) umiestnená v tele filtra pozostáva zo stlačeného aktívneho uhlia v kombinácii s vláknami Aqualen vo forme bloku. Ak zvažujete kúpu džbánu alebo vodovodného filtra - určite odporúčame vodovodné filtre z dôvodu pohodlia a kvality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aquaphor Filtračná vložka pre vodný filter TOPAZ

Batériové filtre sú vynikajúcou alternatívou k používaniu džbánových filtrov. Sú lacnejšie na údržbu, oveľa funkčnejšie a majú lepšie filtračné vlastnosti. Filter sa inštaluje ako štýlový doplnok ku každej batérii. Filter má prepínač režimu filtrovania vody. Vďaka kompaktnému dizajnu nezaberá veľa miesta a možno ho pripojiť prakticky k akémukoľvek vodovodnému kohútiku.

Topaz je sorpčný filter určený na dodatočné čistenie vody z vodovodu v domácnosti. Vymeniteľná filtračná vložka umiestnená v tele filtra pozostáva zo stlačeného aktívneho uhlia v kombinácii s vláknami Aqualen vo forme blokov. Ak zvažujete kúpu džbánu alebo vodovodného filtra - určite odporúčame vodovodné filtre z dôvodu pohodlia a kvality.

Sada obsahuje: vymeniteľnú filtračnú vložku

Upozornenie: Len na filtráciu studenej vody!

  • Zlepšuje chuť vody
  • Hĺbkovo čistí vodu od toxínov
  • Výmena kazety bez použitia náradia

Účinne odstraňuje z vody:

Aktívny chlór - 100%
Fenol - 99,5 %
Benzén - 99%
Pesticídy - 95%
Chloroform - 99,5 %
Olovo - 99,5 %
Meď - 98 %
Kadmium - 99%
Organické jemné nečistoty

Konštrukcia a prevádzka filtračnej vložky TOPAZ - Aquaphor

Vnútri plastového plášťa je vložka na báze kokosového uhlíka s vláknami Aqualen. Aktívne uhlie má vysoké absorpčné vlastnosti, vďaka ktorým dokonale odstraňuje chemické a organické nečistoty. Vďaka technológii Aqualen čistí vodu aj od ťažkých kovov. Filtračná patróna TOPAZ sa veľmi ľahko vymieňa a je vybavená kalendárom, vďaka ktorému si ľahko zapamätáte jej výmenu. Napriek svojej malej veľkosti má filter veľmi vysoký potenciál a dokáže si poradiť aj so silne znečistenou vodou

Aquaphor - inovatívna patentovaná technológia

Spoločnosť Aquaphor má na svojom konte niekoľko patentovaných technológií filtrovania vody. V prípade filtračnej vložky Topaz sa použilo špeciálne upravené iónovýmenné vlákno Aqualen implantované do aktívneho uhlia. V kombinácii s technológiou DFS (dynamická fixácia striebra) tak vzniká inovatívny filter.

Ako často by sa mala vymieňať filtračná vložka TOPAZ?

Životnosť filtračnej vložky je 750 litrov, čo pri priemernom používaní predstavuje približne 3 mesiace. Životnosť filtra sa môže líšiť v závislosti od úrovne znečistenia vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Patróny pre kohútikové filtre
Hmotnosť: 0.2 kg
Životnosť: 750 L (3 mesiace)
Minimálna teplota vody: 2°C
Maximálna teplota vody: 40°C
Ukazatel životnosti vložky: Mechanický

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi. Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estónsko, 40231