Aquaphor Filtračná vložka B25 Mg Maxfor pre filtračné kanvice

Kód: 5282
Akcia Akcia mesiaca⚡
Značka: Aquaphor
€4,32 –7 %
Aquaphor Filtračná vložka B25 Mg Maxfor pre filtračné kanvice
€4,32 –7 % €4,01 €3,34 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Univerzálna náhradná filtračná vložka B25 Mg Maxfor  účinne odstraňuje bežné nečistoty z vody z vodovodu, zlepšuje jej farbu, chuť a zápach. Tento filter prispieva k vášmu zdravému životnému štýlu tým, že prirodzene obohacuje pitnú vodu o dôležitý a ťažko dostupný horčík. Poskytuje spoľahlivú ochranu pred mnohými škodlivými látkami vo vodovodnej vode vďaka jedinečnej patentovanej sorpčnej zmesi s Aqualene. Odstraňuje bahno, hrdzu, piesok a kal. Okrem toho čistí vodu od chlóru, železa, olova, ortuti a medi. Vodný filter Aquaphor B5 Mg obsahuje vlákna Aqualen. Tento technologicky vyspelý materiál zabezpečuje najvyššiu úroveň filtrácie.

Vhodné pre kanvice Aquaphor Diamond.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aquaphor Filtračná vložka (Filtračná patróna) B25 Mg Maxfor pre filtračné kanvice

Univerzálna náhradná filtračná vložka B25 Mg Maxfor účinne odstraňuje bežné nečistoty z vody z vodovodu, zlepšuje jej farbu, chuť a zápach. Tento filter prispieva k vášmu zdravému životnému štýlu tým, že prirodzene obohacuje pitnú vodu o dôležitý a ťažko dostupný horčík. Poskytuje spoľahlivú ochranu pred mnohými škodlivými látkami vo vodovodnej vode vďaka jedinečnej patentovanej sorpčnej zmesi s Aqualene. Odstraňuje bahno, hrdzu, piesok a kal. Okrem toho čistí vodu od chlóru, železa, olova, ortuti a medi. Vodný filter Aquaphor B100-25 Mg obsahuje vlákna Aqualen. Tento technologicky vyspelý materiál zabezpečuje najvyššiu úroveň filtrácie.

Vhodné pre kanvice Aquaphor Diamond. Tento filter sa označuje aj ako iba B25 Mg.

Tento filter je určený pre vodu so strednou tvrdosťou (do 200 mg/l). Životnosť tohto filtra je 200 l. Filter B25 Mg chráni pred vodným kameňom a znižuje tvrdosť vody.

Filtre Aquaphor účinne odstraňujú:

  • piesok, špina, hrdza atď.
  • ťažké kovy (olovo, ortuť)
  • fenol a ropné produkty (benzén)
  • aktívny chlór
  • chlórované organické zlúčeniny (chloroform)
  • pesticídy

Technológia filtračnej patróny

Filtre Aquaphor obsahujú niekoľko účinných látok, ktoré zaručujú účinnú filtráciu takmer všetkých nežiaducich látok, ktoré sa môžu nachádzať vo vode z vodovodu.

Aktívne kokosové uhlie

Keď voda preteká cez filter s aktívnym uhlím, chemikálie sa naň prilepia a výsledkom je čistejšia voda. Účinnosť závisí od prietoku a teploty vody. Preto sa odporúča používať filtre pri nízkom tlaku a v studenej vode. Aktívne uhlie vyrobené zo zuhoľnatených kokosových škrupín je najúčinnejšie pri odstraňovaní nečistôt z vody.

Aktívne uhlie dokáže účinne redukovať viac ako 100 látok z vody, ako sú organické látky a chemikálie. Medzi týmito látkami nájdeme chlór, vedľajšie produkty chlóru a chloridy, pesticídy, herbicídy, mikroplasty a mnohé ďalšie.

Aqualen™

Aqualen je vláknitý chelatačný sorbent na báze iónovej výmeny, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou patentovanej zmesi pre filtre na pitnú vodu, vytvorenej a vyvinutej spoločnosťou AQUAPHOR výlučne pre jej vodné filtre.

Medzi charakteristické fyzikálne vlastnosti Aqualenu patrí jeho schopnosť nevratne viazať ióny ťažkých kovov, ako sú olovo, meď, železo, ortuť a rádioaktívne izotopy. Ďalšou kľúčovou vlastnosťou filtrov Aqualen je rovnomerné rozloženie vody po celej ploche, ktoré vďaka geometrii materiálu zväčšuje kontaktnú plochu 33-násobne v porovnaní s bežnými iónomeničovými filtrami.

Aktívne striebro

Hoci je striebro podľa periodickej tabuľky ťažký kov, je to jeden z najbezpečnejších baktericídov. Vďaka technológii DFS sú aktívne ióny striebra bezpečne naviazané na vlákna Aqualen a počas filtrácie sa neuvoľňujú, čím nekontaminujú filtrovanú vodu. Vďaka obsahu aktívneho striebra sú filtre Aquaphor veľmi účinné pri filtrovaní všetkých baktérií.

Ako pripraviť kazetu na prevádzku?

  1. Po vybalení filtračnej patróny ju vložte do dostatočne veľkej nádoby so studenou vodou a jemne ňou zatraste, aby sa z nej odstránil vzduch. Nechajte filter nasiaknuť približne 10 minút.
  2. Potom vložte filtračnú vložku do lievika filtračnej nádoby.
  3. Do filtračného lievika nalejte plný objem vody a nechajte vodu prefiltrovať. Vylejte prefiltrovanú vodu a opláchnutie zopakujte ešte raz. Pri správnom prepláchnutí môže byť voda sivastá kvôli uhlíkovému prachu, ktorý vystupuje z filtra, čo je bežný jav.
  4. V poslednom kroku opláchnite filtračnú kanvicu a všetko je pripravené na použitie.

 

Tabulka-konvice-filtry

Dodatočné parametre

Kategória: Patróny pre filtračné kanvice
Hmotnosť: 0.2 kg
Životnosť filtra: 200 L
Minimálna teplota vody: 4°C
Maximálna teplota vody: 45°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Mise společnosti Aquaphor: Vytvářet nejlepší řešení pro zpřístupnění vody nejvyšší kvality každému člověku na Zemi. Aquaphor pokračuje v neustálém zdokonalování výrobků pro filtraci vody v domácnostech a firmách. Vyvíjí budoucí technologie, které překonají očekávání v oblasti čištění vody v rámci různých výzev. Navrhují postupy, které budou poskytovat na míru šitá a cenově dostupná řešení pro zlepšení zdraví lidí na celém světě.

Aquaphor International OÜ, L. Tolstoi 2A, Sillamäe, Estónsko, 40231