Serafin Antistres - bylinný čaj porciovaný 15 x 2,5g

Kód: 3150
€2,77 €2,31 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Kvalitný český porciovaný bylinný čaj so závesným kartónom na pohodlnú prípravu. Čaj má originálnu receptúru určenú na konkrétny problém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný český bylinný čaj porciovaný podľa originálnej receptúry je vyrobený z kvalitných sušených bylín a je určený na konkrétny zdravotný problém. Bylinky sú laboratórne testované, aby neobsahovali ťažké kovy a iné škodlivé látky a pochádzajú z ekologických oblastí. Každé vrecko bylinného čaju sa dodáva so závesným kartónom pre maximálne pohodlie pri príprave čaju.  

Porciované bylinné čaje Serafin majú rovnaké zloženie ako zodpovedajúci sypaný bylinný čaj, takže je možné ich kombinovať a využívať výhody porciovaného čaju pri jeho príprave, napríklad v práci.  

Zloženie:

Ľubovník bodkovaný - podporuje psychiku, spánok, uvoľňuje trávenie, črevá
Extrakt z mäty - podporuje relaxáciu, tráviaci trakt
Extrakt z materinej dúšky - podporuje dýchací systém
Ovos - podporuje trávenie a hormonálnu rovnováhu
Koreň angeliky - podporuje správne pH tráviaceho traktu a chuť do jedla
Trezalka - podporuje dobrú náladu, spánok, pôsobí proti únave a stresu

Čaj obsahuje kvalitné bylinky s jemným rezom plnené do kvalitného vrecka z filtračného papiera so závesným kartónom na pohodlnú prípravu. Čaj je možné kombinovať s rovnakým typom sypaného bylinkového čaju ( ráno sypaný čaj, na poludnie porciovaný v práci, večer sypaný čaj doma...)

Návod na použitie: Nechajte lúhovať 10 minút. Potom si môžete vychutnať svoj nápoj.

Dávkovanie: Odporúčame piť 2-3 krát denne medzi jedlami.

Balenie obsahuje 15 vrecúšok, z ktorých každé obsahuje 2,5 g zmesi.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Hmotnosť: 0.038 kg
Typ čaje: vrecúškové
Obsah:: 15 x 2,5 g
Použitie:: podpora psychiky, pri únave a strese, podpora tráviaceho traktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Serafin byliny s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2004. Názov spoločnosti bol pomenovaný podľa anjelov tzv. Serafínov, ktorí prinášajú svetlo, nádej a súcit a ich podstatou je čistá láska. Česká spoločnosť sa nimi inšpiruje. 

Základom ich práce sú bohaté skúsenosti v oblasti poznania prírodnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, hlboké znalosti bylín a ich účinkov, ale aj neustále vzdelávanie a výskum.

Na výrobu všetkých produktov sa používajú len prvotriedne suroviny z ekologicky čistých oblastí. Naopak, nepoužívajú sa žiadne konzervačné látky, arómy, farbivá, pridané cukry ani iné chemické prísady. Veľký dôraz sa kladie na odbornosť a cieľom celej spoločnosti je pomáhať pri liečení.

Bylinné tinktúry Serafin sa vyrábajú homeopatickým výrobným postupom. To znamená, že bylinky sa zbierajú len čerstvé vo vopred stanovenú hodinu a v určitom čase rastu. Potom sa nakladajú predpísaným spôsobom a tiež sa pravidelne miešajú presným spôsobom - aktivujú sa.

Pri ich výrobe sa dodržiava tzv. desatinné riedenie. Pri všetkých tinktúrach dosahujeme riedenie D3, čo je už hraničné homeopatické riedenie. Tinktúry sú určené pre citlivé osoby, na liečbu na začiatku ochorenia alebo pri prevencii a tiež na následnú starostlivosť. Ak chcete rýchly nástup účinku, odporúčame zvoliť tinktúru z púčikov.

Serafin-byliny s.r.o. Troncovská 1984, 356 01 Sokolov, Česká republika