Swanson Melatonin Dual-Release, 3 mg, 60 tablet

Kód: SWU114
€6,84 €5,70 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Melatonín s dvojitým uvoľňovaním od spoločnosti Swanson poskytuje postupné uvoľňovanie melatonínu - 1,5 mg okamžite a 1,5 mg postupne počas 5 až 8 hodín. Melatonín sa podieľa na regulácii normálnych spánkových cyklov a imunitného systému. Podieľa sa aj na mnohých telesných, mozgových a žľazových biologických funkciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Swanson Melatonin Dual-Release, 3 mg, 60 tabliet

Swansonov melatonín s dvojitým uvoľňovaním poskytuje postupné uvoľňovanie melatonínu - 1,5 mg v priebehu niekoľkých minút a ďalších 1,5 mg postupne počas 5 až 8 hodín. Melatonín sa podieľa na regulácii normálnych spánkových cyklov a imunitného systému. Podieľa sa aj na mnohých telesných, mozgových a žľazových biologických funkciách.

Zníženie hladiny melatonínu&nbspzávisí od veku. Najvyššie hodnoty dosahuje u detí do 10 rokov, pričom v období puberty dochádza k výraznému poklesu, ktorý potom zostáva relatívne stabilný až do veku 45 rokov. Okolo tohto veku dochádza k ďalšiemu obrovskému poklesu hladiny melatonínu, takže starší ľudia majú veľmi nízke hladiny, čo vysvetľuje ich veľmi časté problémy so spánkom.

Odporúčané dávkovanie:

Ako doplnok stravy užívajte jednu tabletu s dvojitým uvoľňovaním 20 minút pred spaním s nápojom alebo podľa odporúčania vášho lekára.

Unikátny aplikačný systém s dvojitým uvoľňovaním uvoľňuje 1,5 mg melatonínu v priebehu niekoľkých minút. Ďalších 1,5 mg sa uvoľňuje postupne počas 5 až 8 hodín.

Zloženie:

Veľkosť dávky: 1 tableta s dvojitým uvoľňovaním
Balenie obsahuje 60 dávok. 
Kvantita
v 1 dávke

%RHP*

Melatonín 3 mg ***
* % denného referenčného príjmu
*** denný referenčný príjem nebol stanovený

Ďalšie zložky:

Laktóza (z mlieka), fosforečnan vápenatý, hydroxypropylmetylcelulóza, mikrokryštalická celulóza (rastlinná vláknina), sodná soľ kroskarmelózy, kyselina stearová, stearan horečnatý, kurkumín (farbivo), oxid kremičitý, riboflavín (farbivo).

Upozornenie:

Vzhľadom na to, že melatonín môže spôsobiť ospalosť, po jeho užití neveďte auto ani neobsluhujte iné stroje.

Neužívajte tento produkt, ak ste tehotná alebo dojčíte, máte autoimunitné ochorenie alebo depresívnu poruchu alebo ste mladšia ako 16 rokov.

Ak máte dlhodobé problémy so spánkom, máte zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky na predpis, pred ich užitím sa poraďte so svojím lekárom.

Nekombinujte s alkoholom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Obsah balenia:

60 tabliet s dvojitým uvoľňovaním

Vyrobené

USA

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.07 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

swanson-logo-vectora

Spoločnosť Swanson Health Products je najväčším súkromným predajcom vitamínových doplnkov v Spojených štátoch. Spoločnosť Swanson Health Products bola založená v roku 1969.

Spoločnosť Swanson Health Products vyrába viac ako 26 000 výrobkov, od vitamínov a výživových doplnkov až po "zelené" výrobky na starostlivosť o domácnosť. Spoločnosť má viac ako 20 značiek Swanson, ktoré pokrývajú celé spektrum prírodných produktov pre zdravie, ako aj niektoré voľnopredajné lieky a biopotraviny. Výrobky Swanson poskytujú skvelý pomer ceny a kvality.

Swanson Health Products, Fargo, ND 58104, USA