Himalaya Karela (Bitter melon, Horka uhorka), 250 mg, 60 kapsúl

Kód: 5497
€7,64 €6,37 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Karela Himalaya je bylinný prípravok pripravený z extraktu plodov Karely (Momordica charantia - (Bitter melon, Horka uhorka)). Táto bylina sa spája s podporou zdravého metabolizmu glukózy a tradične sa používa na udržanie zdravej hladiny cukru v krvi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Himalaya Karela (Bitter melon, Horka uhorka), 250 mg, 60 kapsúl

KaravellakaKarela Himalaya je bylinný prípravok pripravený z extraktu plodov Karely (Momordica charantia - (Bitter melon, Horka uhorka). Táto bylina sa spája s podporou zdravého metabolizmu glukózy a tradične sa používa na udržanie zdravej hladiny cukru v krvi.

  • Podporuje normálnu hladinu glukózy v krvi
  • Ovplyvňuje metabolizmus sacharidov
  • Neobsahuje cukor, umelé farbivá, umelé príchute, sóju a mliečne zložky. 

Odporúčané dávkovanie:

Ako doplnok stravy užívajte 1-2 kapsuly dvakrát denne alebo podľa pokynov lekára.

Zloženie:

Veľkosť dávky: 2 kapsule
Balenie obsahuje 30 dávok. 
Množstvo
v 1 porcii
%RHP*
Bitter Melon (Horka uhorkaa) (Momordica charantia) extrakt z plodov 500 mg **
* % denné referenčné hodnoty príjmu
** denný referenčný príjem nie je stanovený

Ďalšie zložky: Extrakt z plodov Karelly (Momordica charantia), (nosič) mikrokryštalická celulóza, vegetariánska kapsula [(zahustená) hydroxypropylmetylcelulóza, voda, (želírujúca látka) karagenan], (protihrudkujúca látka) oxid kremičitý, (glazujúca látka) horečnaté soli mastných kyselín, vegetariánska kapsula [(želírujúca látka) octan draselný].

Upozornenie:

Ak máte zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom predtým, ako začnete tento výrobok užívať.

Tento výrobok je určený pre dospelých. 

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú stravu.

Odporúčané skladovanie: na chladnom a suchom mieste. Neskladujte v chladničke

Balenie: 60 kapsúl

Vyrobené v: Indii


Považujete opis produktu za všeobecný a nedostatočný?

Súčasná legislatíva nám bohužiaľ neumožňuje vysvetliť podrobné pôsobenie týchto prírodných látok, preto sa odporúča samoštúdium. (Google, Wikipédia, Healthline)

inzulín, cukrovka, cukor, glukóza

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie a krása
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Himalaya bola založená v roku 1930 v Indii skromným a oddaným človekom, pánom M. Manalom. Inšpiráciou mu boli dedinčania, ktorí používali korene miestnych bylín na kŕmenie slonov, aby upokojili ich rozrušené stáda. Odvtedy sa jeho snom stalo skúmať tajomstvá prírody. Bol odhodlaný priniesť ľuďom prísľub liečivej sily prírody a využiť na to vedecký výskum. Celé dni trávil na bicykli po barmských lesoch a učil sa o bylinkách od miestnych liečiteľov. Veril, že fungovanie bylinných liekov by malo byť vedecky dokázané. Prestal nosiť matkine náramky a kúpil si svoj prvý ručný tabletovací prístroj. V roku 1930 tak položil základy spoločnosti Himalaya.

Víziou spoločnosti Himalaya bolo priniesť tradičnú indickú vedu ajurvédu do spoločnosti vo forme podobnej modernej medicíne. Ajurvédska medicína (prírodné rastlinné prípravky) sa praktizuje už viac ako 7 000 rokov na liečbu rôznych symptómov.

Spoločnosť Himalaya sa zaviazala vyrábať prírodné, účinné a bezpečné produkty, ktoré pomáhajú ľuďom viesť bohatší a zdravší život a udržať si zdravie. Tieto kvalitné produkty sú orientované na výsledky a dokážu pôsobiť bez toho, aby ovplyvňovali iné v súčasnosti používané lieky.

V súčasnosti je Himalaya poprednou svetovou organizáciou v oblasti zdravia a bylinnej medicíny s takmer 500 výrobkami vo viac ako 100 krajinách, ktoré sú široko odporúčané lekármi na celom svete.

Himalaya Wellness Company, Makali, Bengaluru - 562162 / Himalaya Wellness Latvia SIA. Elizabetes str. 11-10, Riga, LV-1010, Lotyšsko