Balíček pre výkon a zotavenie (tropické ovocie)

Kód: 1056
Tip 🌱 Vegan
Značka: Carne Labs
€45,19 €37,66 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ak chcete maximálne podporiť svoje zdravie, urýchliť regeneráciu a zlepšiť svoj športový výkon, táto kombinácia minerálov a aminokyselín je to pravé. Alkalot je kombinácia elektrolytov, ktoré pomáhajú odkysliť telo a zároveň zabraňujú vzniku kŕčov. Ideálne, ak často trénujete a veľa sa potíte. To spôsobuje stratu minerálov, ktoré je potom potrebné doplniť.

Esenciálne aminokyseliny sú nevyhnutné pre každého človeka, pretože práve z týchto látok sa tvoria svaly. Urýchliť nielen regeneráciu svalov, ale aj podporiť rast svalov a buniek a mnohé procesy, ktoré prebiehajú v ľudskom tele. Ide o esenciálne aminokyseliny, ktoré potrebujú všetci aktívni športovci, aby sa mohli posúvať ďalej. V skutočnosti je vstrebávanie týchto aminokyselín oveľa vyššie ako aminokyselín, ktoré nájdete v bežných potravinách, a preto sa prejavujú oveľa väčšie účinky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček pre výkon a zotavenie

1x Carne Labs Alkalot pH+ 450 g

1x EAA aminokyseliny 500 g (tropické ovocie)

Alkalot pozitívne zlepšuje vitalitu, regeneráciu a pozitívne pôsobí proti únave.

Prípravok neutralizuje prekyslený organizmus alkalizáciou a posunom pH moču do zásaditého prostredia, odďaľuje únavu, zlepšuje regeneráciu organizmu a zvyšuje celkovú vitalitu.

Z hľadiska podpory športu, intenzívneho cvičenia má tento výrobok nezastupiteľné miesto. Pri značnej fyzickej záťaži sa vo svaloch tvorí kyselina mliečna, preto je vhodné použiť túto zmes pred tréningom, aby sa rýchlejšie neutralizovala. Niektoré lieky s podobným základom a zložením sa používajú na chemolizáciu (rozpúšťanie) kameňov kyseliny močovej. Je to preto, že moč sa stáva zásaditým a rozpustnosť kyseliny močovej pri pH 6,8 je približne 1000-krát vyššia ako rozpustnosť kyslého moču pri pH 5.


Zmes je obohatená o dextrózu ako mierny zdroj energie

Draslík je potrebný pre svalovú silu. Je aktivátorom fosforylačných enzýmov (ATP). Ovplyvňuje acidobázickú rovnováhu buniek, je hlavným katiónom vnútrobunkovej tekutiny.

Sodík: Hlavnou funkciou sodíkového iónu je udržiavanie osmolality telesných tekutín, je hlavným katiónom extracelulárneho priestoru.

Horčík je aktivátorom mnohých enzýmov, ovplyvňuje syntézu bielkovín, nukleových kyselín. Horčík zabezpečuje normálnu funkciu nervového systému, je dôležitý pre funkciu svalov. Spolu s draslíkom reguluje priepustnosť bunkovej steny.

Vápnik je súčasťou kostí a zubov, je nevyhnutný pre nervovosvalovú vzrušivosť, potrebný pre zrážanie krvi. Vápnik ovplyvňuje priepustnosť membrán a stien kapilár. Obsahuje sladidlá: sukralózu a dextrózu.

Táto zmes je vhodná pre všetky športy, pri ktorých dochádza k výraznému prekysleniu organizmu, pri vyššom príjme bielkovín, pri redukčných diétach a fyzickom vyčerpaní.


EAA aminokyseliny 500 g

Aditívny citrulín malát = bonus pre tvrdo trénované svaly
 
EAA Nutriworks navyše obsahuje aditívum citrulín malát, ktoré sa tiež zameriava na oblasť svalovej únavy a zvyšuje maximalizáciu výkonu. Výrobok neobsahuje žiadne umelé sladidlá ani prídavné látky, je sladený iba glykozidmi steviolu alebo je ponúkaný v prírodnej verzii. EAA Nutriworks sú ideálnou podporou aktívneho životného štýlu.
 
Hlavné výhody produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Komplexná zmes EAA
- Aditívna voľná forma L-citrulín-DL malátu: 1000 mg
- Vyvážená chuť, ľahká konzumácia
- Neobsahuje umelé sladidlá
 
Tento produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:
 
- Podpora rastu svalov
- Podpora obnovy
- Podpora výkonu
- Podpora aktívneho životného štýlu

Dávkovanie

1 zarovnaná odmerka Alkalotu = 7,5 g

1 zarovnaná odmerka EAA = 11 g

  • Ráno: 1/2 odmerky Alkalotu + 1/2 odmerky EAA v 500 ml vody.
  • Ráno1/2 odmerky Alkalotu + 1/2 odmerky EAA v 500 ml vody a vypiť pred tréningom a počas neho.
  • V netréningové dni stačí piť raz denne. 

Dodatočné parametre

Kategória: DOPLNKY STRAVY
Hmotnosť: 1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: